Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Увага Інформація Споживачам!

На підставі прийнятих Національною комісією що здійснює регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постанов від 14.03.18 №№ 307 – 312 та Закону України про ринок електричної енергії з 11.06.18 в енергетиці України діють нові правила взаємовідносин між Споживачами та іншими учасниками енергоринку, головною метою яких є створення сприятливих умов для становлення та розвитку саморегулюючого ринку електричної енергії, та як наслідок, вільного вибору Споживачем Електропостачальника.

 П. 2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.18 № 312 передбачає укладення договорів між Споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії до 01 грудня 2018 року шляхом приєднання Споживачів до публічних договорів, а саме: договору між Споживачем та Оператором системи розподілу про надання послуг з розподілу електричної енергії; договору між Споживачем та Постачальником про постачання електричної енергії.

Договори Споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії містять всі існуючи за договорами постачання електричної енергії або договорами про користування електричною енергією індивідуальні характеристики об’єкта, потужність, клас надійності, ідентифікаційні коди, особливості обліку, тощо, які відображені в Паспорті точки розподілу, що є додатком до вказаного договору.

Тож, нагадуємо всім Споживачам електричної енергії, як побутовим так і юридичним, електроустановки яких приєднані або безпосередньо до мереж Оператора системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», або до мереж його Споживачів, про необхідність надання до 01.12.18 до місцевих розподільних мереж (РЕМ) ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» заяв про приєднання до умов публічного договору Споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та отримання від Оператора системи Паспорту точки розподілу.

Увага! Змінено формат банківських реквізитів поточного рахунку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

У відповідності до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» змінено формат банківських реквізитів поточного рахунку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»:

АТ «УКРЕКСІМБАНК»:

IBAN UA623223130000026007000030100

ЄДРПОУ 31793056.

Увага! Зміни до Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

Повідомляємо, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 18.07.2019 №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 .

Відповідно до постанови НКРЕКП від 18.07.2019 №1525 « Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», з метою дотримання норми вимог чинного законодавства ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про внесення змін до публічного Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, додатку 10 «Договір про надання послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії», які викладені в Додатковій угоді №2 та набувають чинності з 18 вересня 2019 року.


Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

Додаткова угода № 2 про внесення змін до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії 

Додаткова угода № 1 до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

    - Додаток 1. Заява приєднання.

     - Додаток 2. Паспорт точки розподілу зразок.

     - Додаток 3. Відомості про розрахункові засоби обліку активної та реактивної електричної енергії.

     - Додаток 6. Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін.

     - Додаток 7. Однолінійна схема.