До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні споживачі електричної енергії!

На сьогоднішній день питання щодо економії енергоресурсів постає гостро. Пропонуємо вам скористатися Програмами з енергозбереження:

УРЯДОВА ПРОГРАМА "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ"

Додаткова інформація щодо урядової програми енергоефективності

Умови надання «теплих» кредитів банками-партнерами за посиланнями:

Ощадбанк Ощадбанк (для ОСББ/ЖБК)  Укргазбанк  Приватбанк  

Калькулятор вартості енергоефективних заходів за Програмою:

 Енергоефективний калькулятор для ОСББ

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

Інформація з  офіційного веб-сайту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОГРАМИ ВІДШКОДУВАННЯ СУМ КРЕДИТНИХ СТАВОК ЗА  КРЕДИТАМИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ  ЗАХОДІВ  ДЛЯ ОСББ/ЖБК  У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У Дніпропетровській області з метою здешевлення «теплих» кредитів 21.10.2015 прийнято обласну програму відшкодування двох третин суми відсоткових ставок (17%) за кредитами на впровадження енергоефективних заходів для ОСББ/ЖБК (далі – Програма).

10.11.2016 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію Програми (згідно розпорядження № Р-794/0/3-16).

06.12.16 Порядок вступив у дію. 

24 березня 2017 року рішенням сесії затверджено фінансування програми у розмірі 1 млн. грн.  

Контактна інформація: Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА. Тел.: (056) 742-86-50.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОГРАМИ ВІДШКОДУВАННЯ СУМ КРЕДИТНИХ СТАВОК ЗА  КРЕДИТАМИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ  ЗАХОДІВ  ДЛЯ ОСБББК  У  МІСТІ  ДНІПРІ

Рішенням міської ради від 13.07.2016 № 13/11 затверджено програму сприяння діяльності ОСМД, ЖБК та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних  будинках міста Дніпро на 2016-2020 роки.

Згідно міської програми з бюджета міста відшкодовуються відсоткові ставки по кредитах, залучених ОСББ, ЖСК та обслуговуючими кооперативами у банках на впровадження заходів з енергозбереження та  енергоефективності у відповідності до переліку  енергоефективних заходів та матеріалів, передбачених постановою КМУ від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (зі змінами та доповненнями), в багатоквартирних домах міста Дніпра.

Обсяг фінансових ресурсів з міського бюджету на реалізацію програми у 2017 році становить 120 млн. грн.

 

Фахівці ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" пропонують свої рекомендації, щоб розпочати економіти. Ознайомтесь з простими правилами, що дозволять вам зекономити енергоресурси і ваші кошти. 

 10 ПОРАД ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ