Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні споживачі електричної енергії!

На сьогоднішній день питання щодо економії енергоресурсів постає гостро. Пропонуємо вам скористатися Програмами з енергозбереження:

УРЯДОВА ПРОГРАМА "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ"

Додаткова інформація щодо урядової програми енергоефективності

Умови надання «теплих» кредитів банками-партнерами за посиланнями:

Ощадбанк Ощадбанк (для ОСББ/ЖБК)  Укргазбанк  Приватбанк  

Калькулятор вартості енергоефективних заходів за Програмою:

 Енергоефективний калькулятор для ОСББ

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

Інформація з  офіційного веб-сайту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОГРАМИ ВІДШКОДУВАННЯ СУМ КРЕДИТНИХ СТАВОК ЗА  КРЕДИТАМИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ  ЗАХОДІВ  ДЛЯ ОСББ/ЖБК  У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У Дніпропетровській області з метою здешевлення «теплих» кредитів 21.10.2015 прийнято обласну програму відшкодування двох третин суми відсоткових ставок (17%) за кредитами на впровадження енергоефективних заходів для ОСББ/ЖБК (далі – Програма).

10.11.2016 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію Програми (згідно розпорядження № Р-794/0/3-16).

06.12.16 Порядок вступив у дію. 

24 березня 2017 року рішенням сесії затверджено фінансування програми у розмірі 1 млн. грн.  

Контактна інформація: Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА. Тел.: (056) 742-86-50.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОГРАМИ ВІДШКОДУВАННЯ СУМ КРЕДИТНИХ СТАВОК ЗА  КРЕДИТАМИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ  ЗАХОДІВ  ДЛЯ ОСБББК  У  МІСТІ  ДНІПРІ

Рішенням міської ради від 13.07.2016 № 13/11 затверджено програму сприяння діяльності ОСМД, ЖБК та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних  будинках міста Дніпро на 2016-2020 роки.

Згідно міської програми з бюджета міста відшкодовуються відсоткові ставки по кредитах, залучених ОСББ, ЖСК та обслуговуючими кооперативами у банках на впровадження заходів з енергозбереження та  енергоефективності у відповідності до переліку  енергоефективних заходів та матеріалів, передбачених постановою КМУ від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (зі змінами та доповненнями), в багатоквартирних домах міста Дніпра.

Обсяг фінансових ресурсів з міського бюджету на реалізацію програми у 2017 році становить 120 млн. грн.

 

Фахівці ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" пропонують свої рекомендації, щоб розпочати економіти. Ознайомтесь з простими правилами, що дозволять вам зекономити енергоресурси і ваші кошти. 

 10 ПОРАД ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ