Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

 Для приєднання до умов публічного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії Електропостачальник має надати оператору системи розподілу заяву-приєднання та документи згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312.

 

Редакція Договору електрпостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з 25.09.2020.

Заява-приєднання до умов договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії.електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії.

 

Додаткова угода № 5 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (нова редакція договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії та додатку 3 до договору)

Додаткова угода № 4 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (нова редакція договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії та додатку 3 до договору)

Додаткова угода № 3 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

Додаткова угода № 2 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

Додаткова угода № 1 до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

ДОГОВІР електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (нова редакція викладена в додатковій угоді №4)

- Додаток 1. Заява приєднання.

- Додаток 2. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів.

- Додаток 2а. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів.

- Додаток 3. Порядок розрахунків (нова редакція викладена в додатковій угоді №4).

- Додаток 4. Обсяги очікуваних (прогнозованих) величин  розподіленої електричної енергії за споживачами постачальника.

- Додаток 5. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії побутових споживачів постачальника.

- Додаток 5а. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії непобутових споживачів постачальника.

- Додаток 6. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії.

- Додаток 7. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами.