Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

 Для приєднання до умов публічного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії Електропостачальник має надати оператору системи розподілу заяву-приєднання та документи згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312.

Увага! Змінено формат банківських реквізитів поточного рахунку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

У відповідності до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» змінено формат банківських реквізитів поточного рахунку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»:

АТ «УКРЕКСІМБАНК»:

IBAN UA623223130000026007000030100

ЄДРПОУ 31793056.

 

Увага! Зміни умов публічного Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії

Відповідно до постанови НКРЕКП від 18.07.2019 №1525 « Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», з метою дотримання норми вимог чинного законодавства ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про внесення змін до умов публічного Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, додатку 3 «Порядок розрахунків», які викладені в Додатковій угоді №4 та набувають чинності з 18 вересня 2019 року.

У випадку незгоди Електропостачальника зі змінами, внесеними до Договору, Електропостачальник зобов’язаний надати лист на розірвання Договору в тижневий термін з моменту, коли він дізнався чи міг дізнатися про відповідні зміни. Не розірвання Договору та продовження користування Послугами свідчить про згоду Електропостачальника з внесеними до Договору змінами.

Редакція Договору електрпостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з 18.09.2019.

Заява-приєднання до умов договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії.електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії.

 

Додаткова угода № 4 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (нова редакція договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії та додатку 3 до договору)

Додаткова угода № 3 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

Додаткова угода № 2 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

Додаткова угода № 1 до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

ДОГОВІР електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (нова редакція викладена в додатковій угоді №4)

- Додаток 1. Заява приєднання.

- Додаток 2. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів.

- Додаток 2а. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів.

- Додаток 3. Порядок розрахунків (нова редакція викладена в додатковій угоді №4).

- Додаток 4. Обсяги очікуваних (прогнозованих) величин  розподіленої електричної енергії за споживачами постачальника.

- Додаток 5. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії побутових споживачів постачальника.

- Додаток 5а. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії непобутових споживачів постачальника.

- Додаток 6. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії.

- Додаток 7. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами.