До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Порядок обладнання об'єкта споживача електроопалювальними установками:

 

  1. Споживач самостійно або за участі проєктної організації формує завдання на проєктування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири, вбудованого нежитлового приміщення) електричним устаткуванням.

  2. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, відбувається збільшення загальної потужності відносно зазначеної в договорі, споживач отримує у балансоутримувача об’єкта архітектури завдання на проєктування, як вихідні дані на переобладнання внутрішньобудинкових електричних мереж багатоквартирного будинку. Споживач узгоджує зазначене завдання на проєктування із енергопостачальником в частині потужності об'єкта споживача, обліку, установок релейного захисту.

  3. Згідно з вихідними даними проєктується переобладнання об'єкта споживача (квартири, вбудованого нежитлового приміщення) та/або внутрішньобудинкових електричних мереж.

  4. Згідно з проєктом, узгодженим в установленому порядку, здійснюється реконструкція, переобладнання або будівництво на об’єкті споживача (в квартирі, вбудованому нежитловому приміщенні) та/або внутрішньобудинкових мереж.

  5. За умови збільшення потужності об’єкта архітектури (будинку), балансоутримувач внутрішньобудинкової електропроводки об'єкта архітектури (будинку) або споживач від імені балансоутримувача внутрішньобудинкової електропроводки замовляє в електропередавальній організації послугу з приєднання додаткової електричної потужності в порядку, передбаченому Правилами. Якщо збільшення електричної потужності всього об'єкта архітектури (будинку) в порівнянні із зазначеним в договорі про постачання електричної енергії із балансоутримувачем не відбувається, то послуга з приєднання не замовляється.

  6. Власниками відповідних об’єктів проводиться введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об'єктів.

  7. Щодо внесення змін до договору про користування електричною енергією (договору про постачання електричною енергією), споживач повинен звернутись до чинного електропостачальника.

  8. За потреби оператор системи розподілу надає Споживачу Акт огляду електроопалювальної установки для отримання субсидії, тільки за умови наявності узгодженого проєкту.