Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Порядок обладнання об'єкта споживача електроопалювальними установками:

  1. Споживач самостійно або за участі проектної організації формує завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири, вбудованого нежитлового приміщення) електричним устаткуванням.
  2. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, відбувається збільшення загальної потужності відносно зазначеної в договорі, споживач отримує у балансоутримувача об’єкта архітектури завдання на проектування, як вихідні дані на переобладнання внутрішньобудинкових електричних мереж багатоквартирного будинку. Споживач узгоджує зазначене завдання на проектування із енергопостачальником в частині потужності об'єкта споживача, обліку, установок релейного захисту.
  3. Згідно з вихідними даними проектується переобладнання об'єкта споживача (квартири, вбудованого нежитлового приміщення) та/або внутрішньобудинкових електричних мереж.
  4. Згідно з проектом, узгодженим в установленому порядку, здійснюється реконструкція, переобладнання або будівництво на об’єкті споживача (в квартирі, вбудованому нежитловому приміщенні) та/або внутрішньобудинкових мереж.
  5. За умови збільшення потужності об’єкта архітектури (будинку), балансоутримувач внутрішньобудинкової електропроводки об'єкта архітектури (будинку) або споживач від імені балансоутримувача внутрішньобудинкової електропроводки замовляє в електропередавальній організації послугу з приєднання додаткової електричної потужності в порядку, передбаченому Правилами. Якщо збільшення електричної потужності всього об'єкта архітектури (будинку) в порівнянні із зазначеним в договорі про постачання електричної енергії із балансоутримувачем не відбувається, то послуга з приєднання не замовляється.
  6. Власниками відповідних об’єктів проводиться введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об'єктів.
  7. Щодо внесення змін до договору про користування електричною енергією (договору про постачання електричною енергією), споживач повинен звернутись до діючого електропостачальника.