Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» забезпечує передачу й розподіл електроенергії споживачам у м. Дніпрі та Дніпропетровській області. Загальна площа регіону обслуговування - 20 070  км2.

Підприємство експлуатує 2000 км повітряних і кабельних ліній напругою 0,4-154 кВ, 32 підстанції напругою 35-150 кВ, 705 підстанцій загальною потужністю до 1,5 тис. МВА. 

«Центральна енергетична компанія» активно розвивається, має сучасний технічний потенціал і висококваліфікований персонал з багатим досвідом роботи, який забезпечує безаварійну роботу та надання високоякісних послуг споживачам.

Підприємство постійно розширює територію ліцензійної діяльності шляхом приєднання нових енергопередавальних об'єктів, зростають обсяги передачі електричної енергії. Першорядна увага приділяється питанням реконструкції, модернізації підстанцій, розподільних пунктів, електричних мереж, заміні зношеного устаткування на сучасне. Вони відображаються в Інвестиційних програмах розвитку підприємства та затверджуються в НКРЕ. 

Результати роботи у попередніх роках й прогнози на майбутнє свідчать про підвищення ефективності, стабільності й прибутковості Компанії. За час існування обсяги переданої електроенергії зросли майже вдвічі. 

Підприємство піклується не тільки про прибутковість власного бізнесу, але й вносить вагомий вклад у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування в соціальні й пенсійні фонди. Компанія дбає про своїх працівників, створює нові робочі місця, впроваджує нові технології. Ознайомитися з вакансіями можна тут

За результатами Національного бізнес-рейтингу, за високі виробничі показники та забезпечення прибутковості, «Центральна енергетична компанія» була неодноразово відзначена в почесній номінації «Лідер галузі».