ВСТАНОВЛЕННЯ БАГАТОЗОННОГО ЛІЧИЛЬНИКА

 

1. Для улаштування багатозонного (багатотарифного) обліку електричної енергії  Ви можете самостійно придбати засіб вимірювальної техніки (ЗВТ), який має свіжу державну повірку та пломби заводу виробника, керуючись рекомендаціями ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" щодо технічних характеристик такого засобу обліку, оприлюдненими на нашому веб-сайті.

 

Ознайомитися з рекомендаціями щодо технічних характеристик ЗВТ можна ТУТ

 

Зауважуємо, що більшості побутових споживачів, які вирішили розраховуватись за спожиту електричну енергію за багатотарифним приладом обліку, потрібен багатотарифний ЗВТ залежно від підключення помешкання по рівню напрузі (220В – однофазний, 380В – трифазний). Визначити необхідний вид підключення приладу обліку Ви можете, звернувши увагу на свій діючий лічильник, на лицьовій стороні якого розташована вся необхідна інформація. Якщо зазначено 220В або 230В то Вам підійде однофазний лічильник, якщо 220/380В або 230/400В, то Вам підійде трифазний лічильник. Якщо у Вас є сумніви, однофазний чи трифазний лічильник Вам потрібен, Ви завжди можете дізнатися про це у адміністраторів Сервісного центру підрозділу Товариства за Вашою адресою.

 

2. Надалі Вам необхідно звернутися до Сервісного центру підрозділу Товариства за Вашою адресою із заявою про заміну приладу обліку в зв’язку із бажанням перейти на розрахунки за тарифом, диференційованим за періодами часу, до якої додається засіб обліку, копія паспорта засобу обліку. Отримати рахунок про на оплату необхідного комплексу послуг.

3. Після п.2 Ви залишаєте засіб обліку для проведення первинної параметризації (програмування), яка надається БЕЗКОШТОВНО!

Вартість послуги заміни однофазного ЗВТ складає 700 грн 43 коп.

Вартість послуги заміни трифазного ЗВТ складає 1128 грн 30 коп.

 

УВАГА! Вартість послуг вказана без урахування комплексу заходів з доставки персоналу до місця виконання робіт

та повернення його на РЕМ (доставка персоналу здійснюється виключно транспортом підприємства).

 

*Орієнтовна вартість транспортних послуг при наданні послуг по електролічильниках:

 
відстань до об'єкту до 10 км  1 199,63 грн
відстань до об'єкту до 20 км 1 663,09 грн
відстань до об'єкту до 30 км 2 116,26 грн
відстань до об'єкту до 40 км 2 579,79 грн

4. Встановлення ЗВТ здійснюється протягом 7 робочих днів після сплати відповідного рахунку за цю послугу. В обумовлений час Вам необхідно забезпечити доступ до приладу обліку працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для проведення робіт з встановлення або заміни ЗВТ, після закінчення яких ознайомитись та підписати Акт технічної перевірки та Акт про пломбування засобів обліку електроенергії і отримати Ваш екземпляр цих Актів.

 

Отримати додаткову консультацію Ви завжди маєте можливість:
у нашому call-центрі за номером: 0-800-300-015 (цілодобово та безкоштовно);
в Інформаційно-консультаційному центрі за номером: (0562) 33-38-43.
Розклад роботи: понеділок-четвер: 07:30-18:00, п`ятниця: не приймальний день, перерва: 12:00-12:30.

 

Приємного користування!