Інформаційно-консультаційний центр

У ПрАТ "ПЕЕМ"ЦЕК" діє Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами. Інформаційно-консультаційний центр обслуговує фізичних та юридичних осіб.

Основні функції ІКЦ: Надання інформації та консультацій споживачам при вирішенні різного роду питань щодо послуг із розподілу (передачі) електричної енергії.

Робота з письмовими зверненнями клієнтів, інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами.

Розгляд на комісії ІКЦ проектів відповідей щодо спірних питань між Компанією та споживачами. Звертатися до ІКЦ варто у випадку, коли виникло спірне питання або конфліктна ситуація, яку неможливо вирішити з фахівцями компанії.

 Особистий прийом клієнтів в ІКЦ: У разі неможливості вирішення питань з фахівцями, питання можуть стосуватися виконання вимог Договорів про надання послуг з розподілу/приєднання, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці, Ви можете звернутися до ІКЦ, де проводять розгляд спірних питань на особистому прийомі. Прийом клієнтів здійснюється за попереднім записом. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за номером: (0562) 33-38-43 повідомте своє ім’я, адресу, контактний телефон і стисло зміст питання, яке необхідно розглянути.

Засідання комісії ІКЦ: При виникненні спірних питань між ПрАТ "ПЕЕМ"ЦЕК" та споживачами електричної енергії, вирішення яких потребує залучення представників державних органів (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії, у разі необхідності збирається комісія ІКЦ. До складу комісії ІКЦ входять начальник ІКЦ, представники НКРЕКП та Держенергонагляду. Комісією ІКЦ ретельно перевіряються та аналізуються факти з питань, які передбачені порядком денним, та приймаються рішення відповідно до вимог нормативно-технічних документів та чинного законодавства України.

Адреса ІКЦ: м. Дніпро, вул. Бориса Кедріна, 28

E-mail: ikc@cek.dp.ua

Тел. (0562) 33-38-43

Режим роботи:   понеділок-четвер: 8.00-17.00, п`ятниця: 8.00-15.45, обідня перерва: 12-12.45