Інформаційно-консультаційний центр

 

           Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами діє у ПрАТ "ПЕЕМ"ЦЕК".

Інформаційно-консультаційний центр обслуговує фізичних та юридичних осіб.

 

Основні функції ІКЦ:

 

  • Надання інформації та консультацій споживачам при вирішенні різного роду питань, щодо послуг із розподілу (передачі) електричної енергії.
  • Робота з письмовими зверненнями споживачів, інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами.
  • Розгляд на комісії ІКЦ проектів відповідей, щодо спірних питань між Компанією та споживачами.Звертатися до ІКЦ варто у випадку, коли виникло спірне питання або конфліктна ситуація, яку неможливо вирішити з фахівцями компанії.

 

Особистий прийом споживачів в ІКЦ

 

        У разі неможливості вирішити питання з фахівцями, стосовно виконання вимог Договорів про надання послуг з розподілу/приєднання, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці, Ви можете звернутися до ІКЦ де допоможуть розглянути спірні питання на особистому прийомі.

         Прийом споживачів здійснюється за попереднім записом. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за номером: (0562) 33-38-43 повідомте своє ім’я, адресу, контактний телефон і стисло зміст питання, яке буде розглядатися.

 

Засідання комісії ІКЦ

 

       При виникненні спірних питань між ПрАТ "ПЕЕМ"ЦЕК" та споживачами електричної енергії, вирішення яких потребує залучення представників державних органів  - Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії, у разі необхідності збирається комісія ІКЦ.

       До складу комісії ІКЦ входять начальник ІКЦ, представники НКРЕКП та Держенергонагляду. Комісією ІКЦ ретельно перевіряються та аналізуються факти з питань, які передбачені порядком денним та приймаються рішення відповідно до вимог нормативно-технічних документів та чинного законодавства України.

 

 

Адреса ІКЦ: м. Дніпро, вул. Братів Горобців (Дмитра Кедріна), 28

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. (0562) 33-38-43

Працюємо:   понеділок-четвер: 8:00-17:00, п`ятниця: 8:00-15:45, перерва: 12:00-12:45