До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні побутові споживачі!

(електроустановки яких приєднані до електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»)

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, просимо Вас терміново звернутись до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для оформлення Паспорту точки розподілу. Зазначений документ є необхідною умовою для подальшого розподілу та споживання електричної енергії.

Для оформлення Паспорту точки розподілу Вам необхідно мати при собі оригінали та копії наступних документів:

- заповнену Заяву-приєднання;
- копію паспорта;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію документа, яким визначено право власності чи користування на квартиру чи будинок (приміщення);
- заповнену Заяву, копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера співвласника квартири чи будинку (за потребою);

*якщо власників квартири/будинку два або більше, будь ласка, завантажуйте Заяви співвласника квартири чи будинку та копії документів з їх персональними даними залежно від кількості осіб, які мають право власності, повторно вказуючи з лівого боку РЕМ, П.І.Б, адресу, телефон і електронну пошту.
     

Звертаємо Вашу увагу, що на копіях документів у вільному місці має бути проставлено: «Згідно з оригіналом», Ваші П.І.Б. і підпис. Також рекомендуємо власноруч написати мету використання копії Ваших документів: «Для укладання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії».

Пропонуємо Вам отримати зразки Заяви-Приєднання та здійснити попереднє подання пакету документів для формування Договору.

Більш детальну консультацію можна отримати за номером call-центру Товариства 0-800-300-015, за телефонами: (067) 541-30-78; (067) 560-67-90; (050) 411-82-35; (056) 736 25 30, а також за телефоном Інформаційно-консультаційного центру Товариства: (0562) 33-38-43.

               

Сподіваємось на порозуміння та плідну співпрацю.

 

Зразок заяви на приєднання

*Зразок заяви співвласника квартири чи будинку

Зразок заповненної заяви на приєднання

Подати заяву в електронному вигляді Ви маєте можливість через особистий кабінет https://dp.e-svitlo.com.ua/