До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Кваліфіковане обслуговування - запорука надійного електропостачання!

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій, які мають власні електроустановки на території Дніпропетровської області: трансформаторні підстанції 6-10/0,4-0,23 кВ, розподільчі пункти 6-10 кВ.  Як відомо, некваліфіковане технічне обслуговування електрообладнання або його відсутність неминуче призводить до зниження надійності електропостачання Вашого підприємства, зростання ризиків аварійних відключень струму, а подекуди навіть травмування сторонніх осіб.

Кваліфіковані спеціалісти ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», які пройшли попереднє навчання, мають можливість проводити обслуговування ТП 6-10/0,4-0,23 кВ та РП 6-10 кВ, завдяки чому Ваше підприємство отримає змогу значно скоротити експлуатаційні витрати, терміни на проведення ремонтів електрообладнання, підвищить рівень безаварійності і надійності робіт. 

Для укладання договорів на технічне обслуговування електроустановок,  необхідно звернутися до структурного підрозділу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за місцем розташування ТП та РП Вашого підприємства.

                                                                            З повагою, адміністрація ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»