Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Кваліфіковане обслуговування - запорука надійного електропостачання!

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій, які мають власні електроустановки на території Дніпропетровської області: трансформаторні підстанції 6-10/0,4-0,23 кВ, розподільчі пункти 6-10 кВ.  Як відомо, некваліфіковане технічне обслуговування електрообладнання або його відсутність неминуче призводить до зниження надійності електропостачання Вашого підприємства, зростання ризиків аварійних відключень струму, а подекуди навіть травмування сторонніх осіб.

Кваліфіковані спеціалісти ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», які пройшли попереднє навчання, мають можливість проводити обслуговування ТП 6-10/0,4-0,23 кВ та РП 6-10 кВ, завдяки чому Ваше підприємство отримає змогу значно скоротити експлуатаційні витрати, терміни на проведення ремонтів електрообладнання, підвищить рівень безаварійності і надійності робіт. 

Для укладання договорів на технічне обслуговування електроустановок,  необхідно звернутися до структурного підрозділу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за місцем розташування ТП та РП Вашого підприємства.

                                                                            З повагою, адміністрація ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»