ПрАТ "ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» повідомляє про перехід на постачання електричної енергії з 1 вересня 2017 року, на підставі Ліцензії АЕ №575923 (Постанова НКРЕКП від 13.03.2015 №796), Договору купівлі-продажу електричної енергії між ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та ДП «Енергоринок» від 16.01.2017 №13057/07, у зв`язку з внесенням змін до Постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236.

Лист-роз`яснення НКРЕКП споживачу про відсутність права у ПАТ "ДТЕК "ДНІПРООБЛЕНЕРГО" постачати електричну енергію у мережах ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК"

Лист-роз`яснення НКРЕКП споживачу про необхідність укладення договору з ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК".

Кого стосується питання переходу до нового постачальника електроенергії?

Тільки тих споживачів, що живляться від мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Перевірити, чи обслуговує ваш будинок наша Компанія, можна тут

Побутовим споживачам при укладенні договору необхідно пред`явити: паспорт, ІПН, документ, що засвідчує право власності на об`єкт.

Споживачі, які мають право на пільги, при укладенні договору надають копії та оригінали: паспорту; документів, що посвідчують пільгу; довідки про реєстрацію в ЄДАРП; довідки про склад сім`ї (для підтвердження пільги та надання соціальної норми).   

Щодо субсидій. Всім споживачам ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» субсидії будуть і надалі надаватись. Проінформуйте нового постачальника про їх наявність.

Тариф на електроенергію для побутових споживачів регулюється НКРЕКП та є єдиним для всіх постачальників за регульованим тарифом в Україні!

Укласти договір можна будь-яким зручним способом: під час візиту до вас представника Компанії; звернутись до Вікна довідок за адресою: м. Дніпро, вул Кедріна, 28 або до Розподільних електромереж , які Вас обслуговують (Пн-Чт, з 8.00-17.00, Пт - 8.00-15.45).