До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

НАША ІСТОРІЯ

21.02.02 – створення закритого акціонерного товариства «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Дніпрообленерго – Сервіс»

28.02.02 – реєстрація закритого акціонерного товариства «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Дніпрообленерго – Сервіс»

04.07.03 – перейменування підприємства в Закрите акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія»

26.12.03 – отримання ліцензії Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України на «Будвіельну діяльність»

17.05.11 – перейменування підприємства в ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія»

27.11.18 – в рамках реформування ринку електроенергії, анульовано ліцензії на передачу та постачання електричної енергії та отримано ліцензію на розподіл електроенергії в межах території ліцензійної діяльності

1.01.19 – нова модель енергоринку розпочала свою діяльність. Відтепер ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» виконує свою діяльність як оператор системи розподілу електричної енергії