Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

 Для приєднання до умов публічного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії Електропостачальник має надати оператору системи розподілу заяву-приєднання та документи згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312.

 

  ДОГОВІР електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

   Додаткова угода № 3 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

   Додаткова угода № 2 про внесення змін до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

   Додаткова угода № 1 до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії

- Додаток 1. Заява приєднання.

- Додаток 2. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку побутових споживачів.

- Додаток 2а. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів. Реєстр ЕІС-кодів точок комерційного обліку непобутових споживачів.

- Додаток 3. Порядок розрахунків.

- Додаток 4. Обсяги очікуваних (прогнозованих) величин  розподіленої електричної енергії за споживачами постачальника.

- Додаток 5. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії побутових споживачів постачальника.

- Додаток 5а. Відомість про фактичні покази розрахункових засобів обліку електричної енергії непобутових споживачів постачальника.

- Додаток 6. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії. Акт виконаних робіт (послуг) з розподілу електричної енергії.

- Додаток 7. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами. Акт звірення взаємних розрахунків за договорами.