Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Новини компанії

Шановні споживачі!

Повідомляємо вам графік роботи ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та структурних підрозділів (РЕМів) на святкові дні:

30.12.2019 – робочий день.

31.12.2019 - скорочений на 1 годину робочий день.

01.01.2020 – Новий рік (вихідний день).

02.01.2020, 03.01.2020 – робочі дні.

04.01.2020, 05.01.2020, 06.01.2020, 07.01.2020 – вихідні дні.

08.01.2020, 09.01.2020, 10.01.2020, 11.01.2020 – робочі дні.

Прес-служба.

Теплої та затишної вам зими, друзі!

Наприкінці 2019 р. в м. Жовті Води на ПС-5 35/6 кВ Жовтоводських РЕМ в рамках інвестиційної програми виконано роботи з технічного переоснащення підстанції з використанням сучасного обладнання, з покращеними технічними характеристиками та конструктивними особливостями: заміною силового трансформатора ТДНС-16000/35, в/в роз’єднувачів, заміною масляних вимикачів на вакуумні вимикачі, заміною опорної ізоляції та ошинування, заміною електромеханічних пристроїв РЗ та А на мікропроцесорні. Це було обумовлено декількома показниками: насамперед, що попереднє обладнання морально та фізично застаріло. А по-друге, необхідно було підсилити джерело живлення для багатьох споживачів, які, в тому числі, у зв'язку з відсутністю в місті централізованого опалення та його ціновою недоступністю, перейшли на автономне електроопалення і навантаження на мережі значно зростає.

На цей час саме підстанція ПС-5 35/6 кВ в місті Жовті Води є одним з найважливіших джерел розподілу електроенергією споживачів міста, а саме: понад 7000 квартир, а також соціально-значимі об’єкти - дитячі садки та школи, медичне містечко, пологовий будинок та водонасосна станція, яка забезпечує весь населений пункт водопостачанням.

Це технічне переоснащення забезпечить підвищення надійності, безперебійним та якісним електропостачання наших громадян, в тому числі в осінньо-зимовий опалювальний період.

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» гарантує вам тепло і світло в ваших оселях!

Дякуємо вам за Довіру!

У листопаді 2019 року в м. Жовті Води склалася вкрай критична ситуація по об’єктах КП ВЖРЕО ЖМР (гуртожитки) за адресою: м. Жовті Води, вул. Кропоткіна, 14/1, 3, 4. Директором цього підприємства є Поляков А.П.

Ситуація полягає в наступному: керуюча компанія КП «ВЖРЕО» ЖМР» з 01.04.2019 року не має договору про постачання електричної енергії ні з одним з постачальників електричної енергії, і, порушуючи вимоги ПРРЕЕ та чинного законодавства продовжує споживати електричну енергію, у зв’язку з чим обсяги електричної енергії, які щодня споживає КП ВЖРЕО, покладаються на втрати ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Повідомляємо Вас що станом на 01.12.2018 року будинки, у яких обрано керучою компанією КП ВЖРЕО ЖМР порушується Закон України "Про ринок електричної енергії" та підзаконні акти затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП): "Правилами роздрібного ринку електричної енергії" (надалі ПРРЕЕ) (Постанова НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 р.); Кодексом комерційного обліку електричної енергії (надалі ККО) (Постанова НКРЕКП № 311 від 14.03.2018 р.

З 430 будинків, які перебували під управлінням КП «ВЖРЕО» ЖМР» 151 виявили бажання, змінили керуючу компанію, або створили ОСББ і зараз не мають проблем з постачанням електричної енергії.

Проблеми з укладанням договору на постачання електричної енергії у КП ВЖРЕО ЖМР почалися з початком 2019 р.

Станом на 01.01.2019 року КП ВЖРЕО не обрало жодного постачальника електричної енергії.

Для безперервного отримання електричної енергії споживачам  держава створила постачальника «Остання надія», який гарантовано здійснює постачання електроенергії обмежений період часу (90 днів).

Відповідно до положень статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. №2019-VIII (далі – закон), постачальник «останньої надії» надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі: необрання споживачем електропостачальника.

 Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється на строк, який не може перевищувати 90 календарних днів, тобто для КП ВЖРЕО постачальником електричної енергії   стало ДП «Укрінтеренерго» з 01.01.2019- 01.04.2019 року.

Після завершення граничного строку постачання електричної енергії (90 календарних днів) та у випадку не укладення споживачем договору з постачальником електричної енергії, постачання електричної енергії такому споживачу припиняється (абзац 3 пункт 3.4.4, підпункт 1 пункту 5.4.1, підпункт 3 пункту 5.4.2, пункт 6.2.7 Правил роздрібного ринку електричної енергії).

         Ціна, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «Останньої надії», розраховується відповідно до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», затвердженим постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1179.

Ціна на електричну енергію, за якою здійснюється постачання електроенергії споживачам постачальником «останньої надії» є вищою за ціни звичайних

З метою уникнення понаднормових витрат, пов’язаних із закупівлею електроенергії за цінами постачальника «останньої надії», споживачі мають повне право приєднатись до умов публічного договору електропостачальника, який здійснює ліцензовану діяльність на території такого споживача шляхом подання такому електропостачальнику Заяви-приєднання (абзац 2 пункту 1.2.15 Правил роздрібного ринку електричної енергії) в будь-який час.

На сьогодні НКРЕКП видано більш 220 ліцензій на постачання електроенергії споживачу (перелік ліцензованих електропостачальників – http://www.nerc.gov.ua).

Ще 10 січня 2019 року в 322 кабінеті облдержадміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв в область і своєчасних розрахунків за їх споживання за головуванням начальника управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кирпичова Едуарда Олексійовича.

На цій зустрічі були присутні: директор КП ВЖРЕО ЖМР Поляков А.П., зі сторони представника виконавчого комітету Жовтоводської міської ради заступник міського голови Харитонов Є., з боку постачальника універсальних послуг ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» Ялова Н.Б., та від ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» начальник ЖвРЕМ – Вєтюкова Н.Г. та Генеральний директор – Голова Корса М.В

За підсумками зустрічі, основною проблемою було визначено питання укладання договорів на постачання електричної енергії підприємствами, що забезпечують життєдіяльність населення м. Жовті Води на 2019 рік, у зв’язку із вступом в дію   Закону України "Про ринок електричної енергії та вимог постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312.

Учасникам обласної комісії було роз’яснено про обов’язковість укладання договорів на розподіл та постачання електричної енергії.

Директору КП ВЖРЕО ЖМР Полякову А.П надали 10 днів на врегулювання питання по багатоквартирних будинках у тому числі та гуртожитків м. Жовті Води та зобов’язали скласти договір з постачальником універсальних послуг ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги».

А з боку КП «ВЖРЕО»ЖМР» не було вжито відповідних дій і тому, КП ВЖРЕО ЖМР так і залишилось у постачальника «Останньої надії».

До ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» надійшла вимога ДП «Укрінтеренерго» на відключення 26.03.2019 року об’єктів КП ВЖРЕО за борги перед постачальником останньої надії

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повинно було припинити електропостачання по житлових будинках та гуртожитках, що перебувають під управлінням КП «ВЖРЕО» ЖМР», але КП ВЖРЕО не допустило до відключення. Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ ЦЕК» щоб не порушувати постачання електричної енергії мешканцям квартир були відключені лише освітлення місць загального користування та ліфти, в будинках де є розділена мережа та є технічна можливість відключення лише місць загального використання.

ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» неодноразово зверталося до керівництва КП ВЖРЕО ЖМР та мера міста Жовті Води з вимогою щодо укладання договору на постачання електричної енергії.

У відповідності до ПРЕЕ «На роздрібному ринку не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до цих Правил договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених цими Правилами»

У разі нездійснення оператором системи розподілу, тобто нашим підприємством відключення електричної енергії по цих об’єктах КП ВЖРЕО завдає збитки внаслідок продовження споживання КП ВЖРЕО електричної енергії.

Зокрема, щомісяця гуртожитками по вул. Кропоткіна, 14 використовується близько 90 -120 тис кВт/год., по будинках близько 200 тис кВт/год.

Виходячи з вище викладеного у результаті халатних дій керівництва КП ВЖРЕО ЖМР ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК надало вимогу на відключення електричної енергії на 19.11.2019 року по гуртожитках по вул. Кропоткіна, 14/1, 3, 4.

19 листопада 2019 року мешканці гуртожитків по вул. Кропоткіна, б.14/1, 3, 4 проявили агресивний настрій, чинили перешкоди щодо допуску фахівців ЖвРЕМ до відповідного обладнання. Навіть були погрози фізичної розправи. Акт ненадання доступу мешканці підписати відмовились.

Проте, ніяк не можна не враховувати ту обставину, що мешканці сплачують за послуги КП ВЖРЕО ЖМР   та не мають ні якого відношення до бездіяльності та боргу КП «ВЖРЕО» ЖМР». За що вони мають бути без світла?

25.11.2019 в Жовтих Водах пройшло засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Кожен її учасник був заслуханий зі своєю точкою зору на цю критичну ситуацію і було вирішено: по-перше, зобовʼязати керівника КП «ВЖРЕО» ЖМР» укласти договір на постачання електричної енергії, у термін, що не перевищує 30 календарних днів. І половина цього терміну, до речі, вже минула. А, найголовніше, комісія вирішила «заборонити Жовтоводським РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснювати відключення від постачання електричної енергії мешканців гуртожитку»., що суперечить вимогам ПРЕЕ

Отже, у керівництва ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виникає питання до голови Жовтоводської міської ради Володимира Васильовича Абрамова, чи є така заборона законною? Друге питання до Андрія Петровича Полякова: чи є таке «виконання службових обов’язків», а саме: впродовж року не було проведено ніяких заходів щодо укладання договорів с постачальником навмисними? Здається, що так. Що і викликає вкрай негативне відношення до нашого підприємства, яке не залишило до цього часу мешканців багатоповерхівок без тепла і світла.

Враховуючи, які збитки несе Центральна енергетична компанія за несанкціонований відбір електричної КП ВЖРЕО найближчим часом у випадку недопущення персоналу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для виконання обмеження споживання електроенергії.

       Запевняемо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно нормативним документам, а у разі виникнення спірних питань намагається їх вирішувати оперативно в межах своєї компетенції та чинного законодавства.

Шановні друзі, колеги та ветерани енергетичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного професійного свята - Дня енергетика!

Енергетика - одна з найважливіших складових економіки, яка має ключове значення для розвитку всієї країни. Наша буденність – це щоденний іспит перед нашими клієнтами, які нам довіряють, з професіоналізму, витримки, працездатності. Завдяки згуртованому колективу і його злагодженій роботі ми надаємо людям світло, постачаємо тепло, забезпечуємо комфорт і затишок в оселях. Ми й надалі плануємо поширювати ринок, надавати нові сервіси споживачам, піклуватися нашими працівниками.

Від імені компанії і себе особисто хочу побажати всім нам успішного майбутнього року, стабільності в роботі і житті, міцного здоров'я на довгі щасливі роки. А вашим родинам -квітнути в любові та пошані, гармонії та доброму настрої в мирному житті!

З наступаючими вас Новорічними та Різдвяними Святами!

 3

 


Шановні споживачі!

Вже настав опалювальний період 2019-2020р. У зв’язку з тим, що кількість споживачів у Дніпропетровській області, яка переходить на автономне електроопалення збільшується з кожним роком, компанією «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконується встановлення інтелектуальних приладів обліку електроенергії у побутових споживачів для підвищення енергоефективності та зменшення втрат розподільних мереж.

 

Водночас, кожен із вас також хотів би цю статтю витрат скоротити, заощадивши на цьому свої матеріальні ресурси. А це залежить від чіткості роботи енергетичної компанії і вашої точності передачі показників лічильників.

І щоб так сталося, наша компанія активно впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Діє ця програма згідно виданої ліцензії на право впровадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії Постанова НКРЕКП від 27.11.2018 № 1533. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільчої мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання,  а також для споживачів, що підключаються у даний час.

А саме:
- Заміна лічильників електроенергії на прилади обліку з підвищеним класом точності.
- Удосконалення розрахункового і технічного обліку електроенергії, заміна приладів обліку з технічними параметрами, що не відповідають законодавчим та нормативно-технічним вимогам.
- Установка приладів обліку на фасадах приватних домогосподарств.

Отже, у жовтні 2019 р. уже встановлено «інтелектуальних» лічильників за адресами: м.Дніпро, вул. Уральська, 5 (33 од.); вул. Робоча, 152 (145 од.); м. Жовті Води: б.Свободи, 56 (8 од); вул..Заводська, 6 (2 од.); вул..Козацької Слави, 1 (56 од.); вул.Богуна, 42 (3 од.); вул. Гагаріна, 28, (21 од), 30 (29 од.); вул.Грушевського, 76 (64 од.); Шевченка,15 (1 од.); в смт Гвардійське Павлоградських РЕМ: вул.Гагаріна,11 (31 од.), 9 (29 од.); вул.. Лісова, 1 (64 од.); 2 (17 од.).

Проведені заходи забезпечать споживачам: розширені можливості з управління енергоспоживанням та зниженню рівня платежів за спожиту електроенергію; підвищення надійності енергопостачання клієнтам всіх категорій; підвищення рівня задоволення якістю та вартістю електропостачання розподільними електричними мережами.

 

Енергетична безпека -- найважливіша складова захищеності наших громадян, забезпечення стабільної життєдіяльності області та країни в цілому. Наша компанія робить все можливе, щоб уникнути дефіциту енергії та енергоресурсів, що виникають через негативні природні, управлінські та соціально-економічні фактори.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» піклується про ваше життя і безпеку.

Дякуємо вам за довіру!Перемогу надихало – свят осіннє покривало!

18 жовтня 2019 року в ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»відбувся спортивно-інтелектуальний Чемпіонат козацьких ігор і забав: «ЦЕК - енергія, ЦЕК - сила, ЦЕК - Козаки України!» Цей захід став уже традиційним для компанії. Присвячений він відразу трьом святам: Покрову Пресвятої Богородиці, Дню Козацтва України і Дню захисника України.

Профспілка компанії в особі Олени Анатоліївни Кобзар подбала, щоб ця подія пройшла на природі в мальовничому місці - пансіонаті «Дубрава» в с.Хащове. Участь брали 7 куренів. Це команди від РЕМів, від дирекції та служби транспорту і логістики. Авторитетне журі, яке складалося виключно з паняночок ЦЕКу очолювала Ганна Петрівна Коломійчук. Решта колективу, в основному, був групами підтримки для своїх куренів. Конкурсів було багато: спортивний, пісенний, командна робота і кмітливість, винахідливість і гумор, танці. І всі намагалися проявити себе з кращого боку і продемонструвати згуртованість і показати дух козацького братерства.

А крім цього, в кожній команді був своїй кашовар, який в цей час готував ексклюзивні частування. Обов'язковою частиною цього бенкету повинна бути «своя» каша і, звичайно ж, шашлик! Це був найсмачніший конкурс для всіх, дегустація пройшла на «Ура!». І кожен визначив свого фаворита. Плов і «бусурманка», зливна і похідна, м'ясо на вибір на будь-який смак. І кожен кулінар поспішав всіх пригостити саме своєю стравою.

Справа закінчилася нагородженням цінних призів командам, які зайняли перші три місця. III місце зайняв курінь Павлоградських РЕМ «Батурінській». Він отримав Сертифікат на 50% знижку на одноденну автобусну екскурсію «Парад тюльпанів у Кіровоградському дендропарку». На II місці курінь «Їхали козаки» (служба транспорту та логістики). Йому дістався Сертифікат на 75% знижку на одноденну автобусну екскурсію до Буцького каньйону. І Перше Почесне місце зайняв курінь «Жовтоводці» (Жовтоводські РЕМ) і отримав Сертифікат на 100% знижку на одноденну автобусну екскурсію до «Вілкове і Нульовий кілометр».

Отже, деньок вдався! Саме в такі змагальні моменти, коли всі люди між собою рівні тому що вони брати-співвітчизники видно, як одночасно мужні і ліричні можуть бути наші козаки, на вигляд суворі і брутальні, а в душі романтики, які жадають перемагати в хлопчачих іграх. Нехай такими і залишаються - підтримкою для своїх родин, і захисниками для рідної України!

  

Про проведення відкритого обговорення

відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки

План розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки (План розвитку) розроблено на підставі Закону України «Про електроенергетику», Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 №310 про затвердження Кодексу систем розподілу. План розвитку виконаний згідно розробленого технічного завдання.

Метою Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є забезпечення надійного безпечного та економічно ефективного функціонування системи розподілу та встановлених рівнів показників якості електропостачання на прогнозний період, забезпечення необхідної та достатньої пропускної спроможності електромереж відповідно до наявних та прогнозних потреб споживачів та замовників щодо споживання електричної енергії та її відпуску в мережу на прогнозний період, забезпечення зниження технологічних та комерційних втрат електроенергії в елементах електричної мережі, забезпечення відповідних екологічних стандартів і нормативів. Даний документ містить необхідні прогнозні обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на наступні 5 календарних років.

Відкоригований проект Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки згідно п.3.4.3. Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою від 14.03.2018 р. № 310, оприлюднено на офіційному веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у мережі Інтернет (розділ «технічна політика/план розвитку ОСР»).

На виконання п. 2.1 «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, а також з метою забезпечення прозорості та публічності ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки, яке проводиться з 18.10.2019 по 28.10.2019.

Засідання з обговорення відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки відбудеться 01.11.2019 року об 11-00 в приміщенні ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: м. Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28.

Зауваження та пропозиції до оприлюдненого відкоригованого проекту Плану розвитку надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 18.10.2019 по 28.10.2019 включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Телефон: (0562) 33-38-41.

 

19-20 вересня цього року в м.Жовті Води відбувся традиційний навчальний семінар професійної майстерності оперативно-виїзних бригад та диспетчерів РЕМів. Учасниками стали бригади з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Павлограду, Вільногірська і команда міста проведення заходу. Під час семінару бригади РЕМ демонстрували практичні навички при виконанні деяких видів робіт. Усього учасники продемонстрували свою майстерність на шести етапах. За ходом подій на учбовому семінарі спостерігала поважна комісія у главі якої Директор технічний Федір Семенович Іващук, Заступник голови комісії Директор з охорони праці Володимир Вікторович Староконь, представники Апарату управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Підбиття підсумків результатів двох напружених днів семінару становили: в загальному заліку усіх етапів перемогла команда Криворізьких РЕМ. На другому місті Дніпропетровська команда і третє місце посіла команда з Павлограду. Окремо комісія відзначила відмінну роботу учасників Уварова Ю.А., електромонтера Вільногірських РЕМ, та Власенка С.А., електромонтера Гвардійської дільниці Павлоградських РЕМ. Усі переможці були нагороджені пам’ятними призами та грошовими преміями.

Протягом семінару було багато спілкування і нових знайомств між працівниками компанії, передачі досвіду молодим колегам. Усе проходило в доброзичливій привітній атмосфері. Апарат управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», а також учасники змагань висловлюють щиру подяку Жовтоводським РЕМ за наданий майданчик і прийом учасників.

  

Відповідно до Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" та на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" від 30.06.2017 року № 866, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про проведення відкритого обговорення щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії на 2020 рік.

Пропозиції та зауваження приймаються з 12 вересня 2019 року до 23 вересня 2019 року (включно) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або поштою за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008.

Відкриті обговорення з питання перегляду тарифів на розподіл відбудуться об 11:00 24 вересня 2019 року за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008.

З повагою до споживачів, адміністрація ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія». 

12.09.2019.

Обгрунтування

Протокол відкритого обговорення щодо перегляду тарифів на розподіл електричной енергії

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про початок відкритого обговорення

проекту інвестиційної програми на 2020 рік.

 

Скачати проект інвестиційної програми на 2020 рік