Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Новини компанії

Шановні споживачі, колеги та громадяни міста!

Ситуація з розповсюдженням коронавірусу 2019-nCoV у світі потребує особливої уваги. За оцінками ВООЗ та ECDC ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях. З метою забезпечення раннього виявлення можливих випадків нового вірусу необхідно кожній людині посилювати запобіжні заходи безпеки для своїх родин від потенційної загрози.

У зв’язку із загальнодержавними карантинними заходами через коронавірус, оголошеними згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», доступ сторонніх осіб до структурних підрозділів (РЕМів) тимчасово обмежено. З метою огородити себе від зараження на час карантину, радимо вам утриматися від відвідування адміністративних та державних установ. Усі питання, які стосуються комунальних служб, у тому числі, щодо споживання електроенергії, рекомендуємо проводити у дистанційному режимі. На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитись з пошаговою інструкцією щодо дистанційного оформлення заяв на приєднання до мереж з використанням електронного цифрового підпису https://cek.dp.ua/             

 

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» зараз, як ніколи працює в режимі підвищеної пильності та уваги до кожного з вас. Кожен день виконуються планові роботи по ремонту та обслуговуванню електромереж в місті та області. Звертаємось до вас з проханням зберігати спокій та дотримуватись дистанції, якщо ви бачите працюючих неподалік електромонтерів Компанії. Вони застосовують усі рекомендовані засоби гігієни та безпеки. Не заважати питаннями і не перешкоджати роботі фахівців. Ми працюємо заради вашого комфорту, тепла і світла в ваших оселях.  У цей складний сьогоденний час ми маємо допомагати один одному. Сподіваємось на вашу підтримку і розуміння!

 

Дякуємо за довіру. Будьте здорові!

https://vse.energy/news/hotnews/1103-quarantine?fbclid=IwAR1qLQ0axgfFXyH88ZImIlCy6_c5NCnML9fF7xMyznwtmS5zomDSEdyx-mk

УВАГА! КАРАНТИН!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ!

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», враховуючи рекомендації НКРЕКП, прийняло рішення  обмежити спілкування та комунікації працівників, які безпосередньо мають контакт зі споживачами. На період дії карантину їх робота переведена на дистанційний режим обслуговування!

У період карантину Ви маєте можливість:

  • Звертатись з будь-яких питань за телефоном колл-центру безкоштовно (цілодобово): 0 800 300 015
  • Надсилати листи у зручний для вас час на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  на офіційному сайті https://cek.dp.ua/ у розділі "Контакти" заповнити онлайн-звернення. При передачі показів засобів обліку на електронну адресу, бажано додавати фото.
  • Спілкуватись на сторінці ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у ФБ  https://www.facebook.com/officepratpeemcek
  • Телефонувати в інформаційно-консультаційний центр (0562) 33-38-43.

При вході в приміщення РЕМу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» розташовані скриньки, в яких Ви можете залишати листи, звернення та документи, наші фахівці опрацюють їх протягом доби та будуть інформувати Вас телефоном.

Сподіваємось на порозуміння!             

Дякуємо за довіру!                 

Будьте здорові!

Шановні побутові споживачі!

(електроустановки яких приєднані до електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»)

 

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, просимо Вас терміново звернутись до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для оформлення Паспорту точки розподілу. Зазначений документ є необхідною умовою для подальшого розподілу та споживання електричної енергії.

Для оформлення Паспорту точки розподілу Вам необхідно мати при собі оригінали та копії наступних документів:

-         паспорту;

-         довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

-         документа, яким визначено право власності чи користування на

               об’єкт (приміщення).

Бажано мати при собі договір з попереднім постачальником електричної енергії та надати поточні покази лічильника електричної енергії.  

        Додаткову інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті Товариства: cek.dp.ua, або за телефоном кол-центру 0800300015.

         Сподіваємось на порозуміння та плідну співпрацю.

Шановні споживачі м. Павлоград!

Впродовж останнього часу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляло на офіційному сайті і на сторінці у Facebook про ситуацію, яка склалася в м. Павлоград щодо електрозабезпечення селища «18 вересня». Конфлікт склався між трьома сторонами: АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», НВО «Павлоградський хімічний завод» і ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Усі три підприємства мають власні електричні розподільчі мережі. Частина мереж, яка належить хімзаводу використовується спільно.

До серпня 2019 року відшкодування витрат за утримання мереж спільного використання НВО «Павлоградський хімічний завод» здійснював АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». А з вересня 2019 року АТ «ДТЕК дніпровські електричні мережі» необгрунтовано відмовилося від виконання своїх зобов’язань. При цьому, хімзавод, зі свого боку, не бажаючи сперечатись з історично сформованим платником цієї послуги, використовує ситуацію на свій розсуд. А саме, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній. І селище залишається заживленим від єдиної лінії. Внаслідок таких дій, під час аварії в мережі електропостачання на території НВО «ПХЗ»   в ніч з 14 на 15 лютого, на жаль, декілька вулиць означеного селища залишались без світла до ранку 17 лютого.

Але, ситуація має змінитися в найближчий час. 17.02.2020 р. відбулося останнє судове засідання по даним спірним питанням за позовом ДП «НВО «ПХЗ» до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Рішення Господарського суду Дніпропетровської області лаконічне і однозначно: «У позовних вимогах позивачу, тобто НВО «Павлоградському хімічному заводу», відмовити в повному обсязі». (Копія рішення викладена нижче).

Слід зазначити, що Регулятором діяльності енергетичних підприємств є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Для врегулювання даної ситуації, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звернувся до НКРЕКП, яке дало Пояснення з посиланням на відповідні законодавчі акти, де прописано, що: «АТ «Дніпровські електромережі» повинні продовжити виконання своїх зобов’язань, визначених договором про спільне використання технологічних електричних мереж (у редакції, що діяла до 31.12.2018), перед основним споживачем ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод».

Додатково: технологічні витрати електричної енергії в елементах електричних мереж (силових трансформаторах та лініях електропередач) основного споживача ДП «НВО Павлоградський хімічний завод» пов’язані з транспортуванням електричної енергії в мережі суміжного оператора системи розподілу (ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК») та/або в електричні мережі АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», у разі наявності зустрічних перетікань електричної енергії з мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», та в електричні мережі субспоживачів, приєднаних до електричних мереж АТ «ДТЕК «Дніпровські електромережі», покладаються на оператора системи розподілу АТ «ДТЕК «Дніпровські електричні мережі».

Шановні наші споживачі! Пріоритетна задача нашої Компанії – це освітлення, тепло і комфорт ваших осель. З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції. Ми запевняємо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є цілком клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно вимогам нормативних документів та згідно чинного законодавства.

Дякуємо вам за довіру!

 

Рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 17.02.2020 р. по справі № 904/4637/19.

 

 

 

Шановні споживачі м. Павлоград!

      В ніч з 14 на 15 лютого на території НВО «Павлоградський хімічний завод» виникла аварія в мережі електропостачання. В зв'язку з цим припинено електропостачання селища «18 вересня» на таких вулицях: Кольцева, Заводська, Грібоедова, Лінійна, Чайковська, Спартака, Братська.

      На відновлення електропостачання задіяно всі сили Павлоградсього РЕМ. Додатково задіяно персонал компанії з інших місць.

      Відповідно інвестиційної програми ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в 2019 р. були замінені кабельні лінії електропередач селища «18 вересня». Кабелі проходять через територію заводу НВО «Павлоградський хімічний завод». При цьому, хімзавод, зі свого боку, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній та відновити електропостачання.

     З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції.

Про час відновлення електропостачання буде сповіщено в найближчій час додатково.

Дякуємо вам за розуміння!

Шановні споживачі м. Павлоград!

На теперішній час в місті склалася конфліктна ситуація з електрозабезпеченням селища «18 вересня». Надійність кабельних ліній знижена до критичного рівня, існує загроза виходу обладнання з робочого стану. Крім цього, мережі можуть бути відключені від живлення. Виникає логічне питання: «чому?» Пояснюємо! Конфлікт склався між трьома сторонами: АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», НВО «Павлоградський хімічний завод» і ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Усі три підприємства мають власні електричні розподільчі мережі. Частина мереж, яка належить хімзаводу використовується спільно. І таке використання, як послуга має бути оплачена.

До серпня 2019 року відшкодування витрат за утримання мереж спільного використання НВО «Павлоградський хімічний завод» здійснював АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». А з вересня 2019 року АТ «ДТЕК дніпровські електричні мережі» необгрунтовано відмовилося від виконання своїх зобов’язань. При цьому, хімзавод, зі свого боку, не бажаючи сперечатись з історично сформованим платником цієї послуги, використовує ситуацію на свій розсуд. А саме, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній. І селище залишається заживленим від єдиної лінії. Люди можуть залишитись без тепла і світла.

Не маючи законодавчого підґрунтя, наші партнери вирішили, що оплачувати цю послугу повинен ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Особливо на цьому наполягає Павлоградський хімічний завод. Імовірно, має бажання за рахунок меншої Компанії, вирішити свої юридичні та матеріальні проблеми, дискредитуючи ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» перед споживачами.

 

Слід зазначити, що Регулятором діяльності енергетичних підприємств є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Для врегулювання даної ситуації, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звернувся до НКРЕКП, а потім і до суду. В процесі судових засідань, НКРЕКП дало Пояснення з посиланням на відповідні законодавчі акти, де прописано, що «ДТЕК має виконувати свої зобов’язання, визначені договором про спільне використання технологічних електричних мереж (у редакції, що діяла до 31.12.2018), перед основним споживачем ДП «НВО Павлоградський хімічний завод». Укладення договору про спільне використання технологічних електричних мереж між НВО «Павлоградський хімічний завод» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» станом на сьогодні вимогами чинного законодавства НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО».

Судові засідання і досі тривають.

Шановні наші споживачі! ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» буде оперативно повідомляти місцевих жителів, наших користувачів про остаточне рішення суду. На зараз ситуація залишається загрозливою. Але пріоритетна задача нашої Компанії – це освітлення, тепло і комфорт ваших осель. З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції. Ми запевняємо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є цілком клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно вимогам нормативних документів та згідно чинного законодавства.

 

Дякуємо вам за довіру!

Шановні побутові споживачі!

(електроустановки яких приєднані до електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»)

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, просимо Вас терміново звернутись до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для оформлення Паспорту точки розподілу. Зазначений документ є необхідною умовою для подальшого розподілу та споживання електричної енергії.

Для оформлення Паспорту точки розподілу Вам необхідно мати при собі оригінали та копії наступних документів:

-         паспорту;

-         довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

-         документа, яким визначено право власності чи користування на

               об’єкт (приміщення).

Бажано мати при собі договір з попереднім постачальником електричної енергії та надати поточні покази лічильника електричної енергії.  

        Додаткову інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті Товариства: cek.dp.ua, або за телефоном кол-центру 0800300015.

         Сподіваємось на порозуміння та плідну співпрацю.

 

Теплої та затишної вам зими, друзі!

Наприкінці 2019 р. в м. Жовті Води на ПС-5 35/6 кВ Жовтоводських РЕМ в рамках інвестиційної програми виконано роботи з технічного переоснащення підстанції з використанням сучасного обладнання, з покращеними технічними характеристиками та конструктивними особливостями: заміною силового трансформатора ТДНС-16000/35, в/в роз’єднувачів, заміною масляних вимикачів на вакуумні вимикачі, заміною опорної ізоляції та ошинування, заміною електромеханічних пристроїв РЗ та А на мікропроцесорні. Це було обумовлено декількома показниками: насамперед, що попереднє обладнання морально та фізично застаріло. А по-друге, необхідно було підсилити джерело живлення для багатьох споживачів, які, в тому числі, у зв'язку з відсутністю в місті централізованого опалення та його ціновою недоступністю, перейшли на автономне електроопалення і навантаження на мережі значно зростає.

На цей час саме підстанція ПС-5 35/6 кВ в місті Жовті Води є одним з найважливіших джерел розподілу електроенергією споживачів міста, а саме: понад 7000 квартир, а також соціально-значимі об’єкти - дитячі садки та школи, медичне містечко, пологовий будинок та водонасосна станція, яка забезпечує весь населений пункт водопостачанням.

Це технічне переоснащення забезпечить підвищення надійності, безперебійним та якісним електропостачання наших громадян, в тому числі в осінньо-зимовий опалювальний період.

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» гарантує вам тепло і світло в ваших оселях!

Дякуємо вам за Довіру!

У листопаді 2019 року в м. Жовті Води склалася вкрай критична ситуація по об’єктах КП ВЖРЕО ЖМР (гуртожитки) за адресою: м. Жовті Води, вул. Кропоткіна, 14/1, 3, 4. Директором цього підприємства є Поляков А.П.

Ситуація полягає в наступному: керуюча компанія КП «ВЖРЕО» ЖМР» з 01.04.2019 року не має договору про постачання електричної енергії ні з одним з постачальників електричної енергії, і, порушуючи вимоги ПРРЕЕ та чинного законодавства продовжує споживати електричну енергію, у зв’язку з чим обсяги електричної енергії, які щодня споживає КП ВЖРЕО, покладаються на втрати ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Повідомляємо Вас що станом на 01.12.2018 року будинки, у яких обрано керучою компанією КП ВЖРЕО ЖМР порушується Закон України "Про ринок електричної енергії" та підзаконні акти затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП): "Правилами роздрібного ринку електричної енергії" (надалі ПРРЕЕ) (Постанова НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 р.); Кодексом комерційного обліку електричної енергії (надалі ККО) (Постанова НКРЕКП № 311 від 14.03.2018 р.

З 430 будинків, які перебували під управлінням КП «ВЖРЕО» ЖМР» 151 виявили бажання, змінили керуючу компанію, або створили ОСББ і зараз не мають проблем з постачанням електричної енергії.

Проблеми з укладанням договору на постачання електричної енергії у КП ВЖРЕО ЖМР почалися з початком 2019 р.

Станом на 01.01.2019 року КП ВЖРЕО не обрало жодного постачальника електричної енергії.

Для безперервного отримання електричної енергії споживачам  держава створила постачальника «Остання надія», який гарантовано здійснює постачання електроенергії обмежений період часу (90 днів).

Відповідно до положень статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. №2019-VIII (далі – закон), постачальник «останньої надії» надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі: необрання споживачем електропостачальника.

 Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється на строк, який не може перевищувати 90 календарних днів, тобто для КП ВЖРЕО постачальником електричної енергії   стало ДП «Укрінтеренерго» з 01.01.2019- 01.04.2019 року.

Після завершення граничного строку постачання електричної енергії (90 календарних днів) та у випадку не укладення споживачем договору з постачальником електричної енергії, постачання електричної енергії такому споживачу припиняється (абзац 3 пункт 3.4.4, підпункт 1 пункту 5.4.1, підпункт 3 пункту 5.4.2, пункт 6.2.7 Правил роздрібного ринку електричної енергії).

         Ціна, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «Останньої надії», розраховується відповідно до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», затвердженим постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1179.

Ціна на електричну енергію, за якою здійснюється постачання електроенергії споживачам постачальником «останньої надії» є вищою за ціни звичайних

З метою уникнення понаднормових витрат, пов’язаних із закупівлею електроенергії за цінами постачальника «останньої надії», споживачі мають повне право приєднатись до умов публічного договору електропостачальника, який здійснює ліцензовану діяльність на території такого споживача шляхом подання такому електропостачальнику Заяви-приєднання (абзац 2 пункту 1.2.15 Правил роздрібного ринку електричної енергії) в будь-який час.

На сьогодні НКРЕКП видано більш 220 ліцензій на постачання електроенергії споживачу (перелік ліцензованих електропостачальників – http://www.nerc.gov.ua).

Ще 10 січня 2019 року в 322 кабінеті облдержадміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв в область і своєчасних розрахунків за їх споживання за головуванням начальника управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кирпичова Едуарда Олексійовича.

На цій зустрічі були присутні: директор КП ВЖРЕО ЖМР Поляков А.П., зі сторони представника виконавчого комітету Жовтоводської міської ради заступник міського голови Харитонов Є., з боку постачальника універсальних послуг ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» Ялова Н.Б., та від ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» начальник ЖвРЕМ – Вєтюкова Н.Г. та Генеральний директор – Голова Корса М.В

За підсумками зустрічі, основною проблемою було визначено питання укладання договорів на постачання електричної енергії підприємствами, що забезпечують життєдіяльність населення м. Жовті Води на 2019 рік, у зв’язку із вступом в дію   Закону України "Про ринок електричної енергії та вимог постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312.

Учасникам обласної комісії було роз’яснено про обов’язковість укладання договорів на розподіл та постачання електричної енергії.

Директору КП ВЖРЕО ЖМР Полякову А.П надали 10 днів на врегулювання питання по багатоквартирних будинках у тому числі та гуртожитків м. Жовті Води та зобов’язали скласти договір з постачальником універсальних послуг ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги».

А з боку КП «ВЖРЕО»ЖМР» не було вжито відповідних дій і тому, КП ВЖРЕО ЖМР так і залишилось у постачальника «Останньої надії».

До ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» надійшла вимога ДП «Укрінтеренерго» на відключення 26.03.2019 року об’єктів КП ВЖРЕО за борги перед постачальником останньої надії

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повинно було припинити електропостачання по житлових будинках та гуртожитках, що перебувають під управлінням КП «ВЖРЕО» ЖМР», але КП ВЖРЕО не допустило до відключення. Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ ЦЕК» щоб не порушувати постачання електричної енергії мешканцям квартир були відключені лише освітлення місць загального користування та ліфти, в будинках де є розділена мережа та є технічна можливість відключення лише місць загального використання.

ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» неодноразово зверталося до керівництва КП ВЖРЕО ЖМР та мера міста Жовті Води з вимогою щодо укладання договору на постачання електричної енергії.

У відповідності до ПРЕЕ «На роздрібному ринку не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до цих Правил договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених цими Правилами»

У разі нездійснення оператором системи розподілу, тобто нашим підприємством відключення електричної енергії по цих об’єктах КП ВЖРЕО завдає збитки внаслідок продовження споживання КП ВЖРЕО електричної енергії.

Зокрема, щомісяця гуртожитками по вул. Кропоткіна, 14 використовується близько 90 -120 тис кВт/год., по будинках близько 200 тис кВт/год.

Виходячи з вище викладеного у результаті халатних дій керівництва КП ВЖРЕО ЖМР ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК надало вимогу на відключення електричної енергії на 19.11.2019 року по гуртожитках по вул. Кропоткіна, 14/1, 3, 4.

19 листопада 2019 року мешканці гуртожитків по вул. Кропоткіна, б.14/1, 3, 4 проявили агресивний настрій, чинили перешкоди щодо допуску фахівців ЖвРЕМ до відповідного обладнання. Навіть були погрози фізичної розправи. Акт ненадання доступу мешканці підписати відмовились.

Проте, ніяк не можна не враховувати ту обставину, що мешканці сплачують за послуги КП ВЖРЕО ЖМР   та не мають ні якого відношення до бездіяльності та боргу КП «ВЖРЕО» ЖМР». За що вони мають бути без світла?

25.11.2019 в Жовтих Водах пройшло засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Кожен її учасник був заслуханий зі своєю точкою зору на цю критичну ситуацію і було вирішено: по-перше, зобовʼязати керівника КП «ВЖРЕО» ЖМР» укласти договір на постачання електричної енергії, у термін, що не перевищує 30 календарних днів. І половина цього терміну, до речі, вже минула. А, найголовніше, комісія вирішила «заборонити Жовтоводським РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснювати відключення від постачання електричної енергії мешканців гуртожитку»., що суперечить вимогам ПРЕЕ

Отже, у керівництва ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виникає питання до голови Жовтоводської міської ради Володимира Васильовича Абрамова, чи є така заборона законною? Друге питання до Андрія Петровича Полякова: чи є таке «виконання службових обов’язків», а саме: впродовж року не було проведено ніяких заходів щодо укладання договорів с постачальником навмисними? Здається, що так. Що і викликає вкрай негативне відношення до нашого підприємства, яке не залишило до цього часу мешканців багатоповерхівок без тепла і світла.

Враховуючи, які збитки несе Центральна енергетична компанія за несанкціонований відбір електричної КП ВЖРЕО найближчим часом у випадку недопущення персоналу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для виконання обмеження споживання електроенергії.

       Запевняемо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно нормативним документам, а у разі виникнення спірних питань намагається їх вирішувати оперативно в межах своєї компетенції та чинного законодавства.