До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Новини компанії

burenie

Вітаємо кожного малюка з Міжнародним днем захисту дітей!

 

Діти - наше майбутнє! Наш найдорожчий скарб і радість! У цей чудовий день бажаємо кожній дитині завжди відчувати батьківські любов, піклування, захист і підтримку.

Детальніше...

burenie

Технічне переоснащення енергооб’єктів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжує технічне переоснащення своїх енергооб’єктів.

У місті Вільногірськ виконано заміну вимикачів навантаження. Ці заходи необхідні для забезпечення захисту мереж від перевантажень і коротких замикань.

Детальніше...

burenie

Роботи з прокладання кабельної лінії 35 кВ у м. Жовті Води

 

Тривають масштабні роботи з розчищення земельних ділянок для прокладання кабельної лінії 35 кВ у м. Жовті Води.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем вишиванки!

 

Вишиванки - це наші обереги, які здавна несуть в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь. Вони втілюють в собі багатовікову спадщину українського народу. Кожен орнамент має своє особливе значення і відображає важливі аспекти української історії, природи, вірувань та різноманітності регіонів.

Детальніше...

burenie

Розводити багаття поблизу енергетичних об’єктів КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

 

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» нагадує про те, що розводити багаття поблизу енергетичних об’єктів, особливо під повітряними лініями електропередач КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

 

Особливо небезпечно розводити багаття під проводами, поблизу енергетичних об’єктів і ліній електропередачі. Вогонь та висока температура можуть спричинити замикання й аварійне вимкнення лінії.

 

Також нагадуємо, що в охоронних зонах, згідно з правилами охорони електричних мереж, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО не тільки розпалювати вогонь, а і палити та залишати недопалки, а також складати легкозаймисті матеріали, розміщати звалища різних горючих і хімічнонебезпечних відходів, розміщати постійні та тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо).

 

Охоронна зона (у повітрі та на землі) відводиться уздовж повітряних ліній електропередачі, ширина якої залежить від напруги лінії та береться по вертикалі проєкції крайніх проводів:

- від проводів напругою до 1 кВ – 2 м;

- від проводів напругою до 20 кВ – 10 м;

- від проводів напругою до 35 кВ – 15 м;

- від проводів напругою до 110 кВ – 20 м;

- від проводів напругою до 150-220 кВ – 25 м.

 

По периметру трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв охоронна зона становить 3 м від огорожі або споруди.

 

Згідно зі змінами, внесеними до Кримінального кодексу України, дії з навмисного спалювання сухостою розцінюються як кримінальний злочин, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану та передбачають покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

 

Шановні громадяни! Дуже просимо бути максимально обережними й обачними, адже неуважність і недбалість може призвести до руйнівних наслідків. Бережіть себе і своїх близьких!

burenie

Дорогі українці!

 

Вітаємо з прийдешніми Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Детальніше...

burenie

Шановні мешканці м. Павлоград!

 

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» приносить глибокі співчуття всім постраждалим від нелюдських ворожих атак.

Внаслідок масованої ракетної атаки пошкоджено обладнання іншого власника мереж, від яких заживлені мережі ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Товариство відразу запропонувало свою допомогу і наші аварійні бригади вже розпочали роботи з ліквідації наслідків обстрілу.

На жаль, вимушені повідомити, що пошкодження серйозні, тому відновлення постачання напруги на обладнання ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» може зайняти досить тривалий час.

Детальніше...

burenie

Конкурс до дня охорони праці

 

За ініціативою Міжнародної організації праці, з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників, щороку 28 квітня понад 100 країн відзначають День охорони праці. В Україні він почав відзначатися з 18 серпня 2006 року. Цьогоріч девіз Всесвітнього дня охорони праці: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і основне право у світі праці».

 

Детальніше...

burenie

Розчищення трас повітряних ліній електропередачі

 

В охоронній зонi ЛЕП - 0,4 кВ дерева створюють небезпеку обриву проводів при поривах вітру та інших несприятливих погодних умовах. Тому, з метою виконання Правил охорони електричних мереж, запобігання аварій та нещасних випадків, у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов, фахівці ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснюють розчищення трас повітряних ліній електропередачі, як високовольтних, так і ліній 0,4 кВ, щоб забезпечити споживачам якісний розподіл електричної енергії.

burenie

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

 

   Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме: волоконно-оптичних ліній зв’язку (далі за текстом).

   Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики», затверджених постановою КМУ від 18 липня 2018 р. № 853, було складено акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Детальніше...