Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Новини компанії

Про оприлюднення проєкту Плану розвитку системи розподілу

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2022-2026 роки та проведення відкритого обговорення

План розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2022-2026 роки (План розвитку) розроблено на виконання статті 50 Закону України «Про ринок електричної енергії» та розділу III Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310.

На виконання п.3.4.3. Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 310 та п. 2.1 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 проєкт Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2022-2026 роки оприлюднено на офіційному веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у мережі Інтернет (Розділ: Технічна політика/План розвитку ОСР).

Детальніше...

6

Важлива інформація!

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»  під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій.  Згідно з виявленими порушеннями був складений акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій (Додаток №1).

Детальніше...

6

Важлива інформація!

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»  під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій.  Згідно з виявленими порушеннями був складений акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій (Додаток №1).

Детальніше...

У відповідності до п.6.6 Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання, затвердженого Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. №375, який визначає порядок забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, оприлюднюємо інформацію щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг ОСР та сум наданих компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг за 2020 рік.

Детальніше...

burenie

Реновація кабельної лінії

5 кілометрів старого кабелю замінили на новий. Реконструкцію кабельної лінії від підстанції Гвардійська до трансформаторної підстанції № 187 ми виконали за інвест-програмою 2020.

Цей кабель проходить вздовж траси обласного значення, тож довелося виконувати складні роботи, а саме горизонтально-спрямоване буріння.Також були проведені земляні роботи, розкопка траншеї, укладання труб і кабелю.

Детальніше...

Реконструкція енергооб'єктів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

Силові трансформатори замінили на 20-ти трансформаторних підстанціях 10 - (6)/0,4 кВ у Дніпрі, Жовтих Водах та Павлограді. Ці роботи виконані в рамках інвестиційної програми - 2020.

Детальніше...

6

Грамоти енергетикам!

Найкращих енергетиків ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відзначили почесними грамотами та подяками з нагоди професійного свята. За вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність Міністерство енергетики України відзначило 7 працівників нашої компанії.

Детальніше...

6Шановні працівники енергетичної галузі України!

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Щиро бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!

6

Подяка за сумлінну працю

Ваша подяка за нашу роботу  – це найголовніша нагорода для нас. Адже щодня за будь-якої погоди та за будь-яких умов ми працюємо для того, аби у Ваших домівках було світло, тепло та затишно!

Детальніше...

6Ремонт будівлі трансформаторної підстанції

Ремонт даху, заміна покрівлі, відновлення цоколя, заміна дверей, фарбування стін – такі роботи виконали підрядники на ТП № 34, що у Жовтих Водах.

«Подібні оновлення ми проводимо щорічно там, де це необхідно. Ремонтно-будівельні роботи допомагають зберігати будівлі трансформаторних підстанцій в належному стані. Адже від цього напряму залежить безперебійна робота електрообладнання, що знаходиться всередині будівлі» - розповів начальник відділу експлуатації будівель і споруд ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Олексій Житарев.

Детальніше...