Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Новини компанії

burenie

Інформаційний обмін між учасниками ринку через інформаційну-телекомунікаційну платформу Датахаб

 

Рішенням НКРЕКП, оформленим протоколом робочої наради в НКРЕКП від 10.08.2022 №83-п/2022, доведеним до НЕК «Укренерго» (АКО) листом від 02.09.2022 №9657/17.3.1/7-22, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» розпочинає впровадження інформаційного обміну між учасниками ринку через інформаційну-телекомунікаційну платформу Датахаб в частині ведення централізованого реєстру точок комерційного обліку на ринку електричної енергії, адміністрування процесів зміни електропостачальника та припинення електропостачання з 15.09.2022 року.

Детальніше...

burenie

Шановні споживачі!

Напередодні осінньо-зимового періоду, будь ласка, перевірте стан внутрішньої електропроводки у помешканні та раціонально використовуйте електроенергію!

Задля забезпечення більш рівномірного графіка споживання електроенергії протягом доби і, як наслідок, збалансованої роботи енергосистеми України, радимо вже зараз подумати про економію електроенергії та пропонуємо деякі заходи, які допоможуть заощаджувати енергоспоживання:

Детальніше...

burenie

Шановні українці, колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» щиро вітає з головним святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем Державного Прапора України – символу духу нашого народу та свободи нашої країни!

Детальніше...

burenie

Як уникнути нарахування некоректних обсягів споживання електричної енергії , якщо Ви тривалий час не проживаєте у будинку/квартирі

 

Шановні споживачі! На жаль, зараз, під час війни, багато хто перебуває далеко від дома. За таких умов споживачі не передають до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» щомісячно показники лічильника електричної енергії, тому виникає питання щодо формування коректних обсягів споживання.

В такому випадку, відповідно до Кодексу комерційного обліку електричної енергії п. 8.6.5, обсяг споживання електричної енергії за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.Тому, рекомендуємо, якщо ви плануєте залишити будинок/квартиру на тривалий час, звернутись до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та написати заяву про тимчасове відключення електроенергії (послуга платна), щоб уникнути формування боргу перед Постачальником.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з видатним святом – Днем Української Державності та Днем Хрещення Київської Русі - України!

 

Цей день став «точкою відліку» української державності – заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Детальніше...

burenie

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводиться заміна старих опор повітряних ліній електропередачі на нові

 

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводяться щоденні роботи із забезпечення споживачів якісним і надійним розподілом електроенергії.

Детальніше...

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконує планові ремонтні та профілактичні роботи

 

Працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжують виконувати планові ремонтні та профілактичні роботи з обслуговування силових підстанцій і абонентських ТП.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем родини!

 

Сім’я – це найбільше щастя, яке людина може створити сама. Попри будь-які випробування та негаразди, найголовніше: завжди знати, що нас люблять і чекають наші найближчі та найрідніші люди – наша родина.

Детальніше...

burenie

Нарада з представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

 

Представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з керівниками та провідними фахівцями з охорони праці ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Детальніше...