До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Новини компанії

burenie

Колектив ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" щиро вітає з прийдешнім Святвечором і Різдвом Христовим!

 

Колектив ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" щиро вітає всіх православних вірян, які відзначають це свято за юліанським календарем, з прийдешнім Святвечором і Різдвом Христовим!

 

Бажаємо несподіваного дива, міцного здоров’я, безмежного щастя, незмінного оптимізму та стійкості духу, підкорення нових висот і особистих та професійних досягнень.

 

Нехай різдвяна зірочка запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії, наснаги, невичерпної енергії та здійснить найзаповітнішу нашу мрію! Зичимо, щоб у нашій країні та в серці кожної людини скоріше настали мир і спокій!

 

З Різдвом Христовим, дорогі друзі!

burenie

Дорогі друзі! Колектив ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" щиро вітає з Новим 2023 роком!

 

Віримо, що наступний рік принесе довгоочікувану Перемогу, настане мир, а ми обов'язково докладемо максимум зусиль і відновимо нашу любу Україну.

Бажаємо міцного здоров'я, сил, мужності, витримки, натхнення, сімейного затишку та здійснення найзаповітніших мрій, щоб у кожну родину назавжди повернулися світло, тепло, затишок та впевненість у завтрашньому дні! Процвітання Україні та кожному з нас!

Детальніше...

burenie

Подяка колективу ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" від споживачів

 

Щиру подяку за оперативне втручання та виправлення безпрецедентної ситуації, яка склалася внаслідок ракетного удару 16 грудня, колективу ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" висловили адміністрація, колектив і пацієнти «Спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1 МОЗ України» та адміністрація, колектив і учні Вищого професійного училища №17.

Детальніше...

burenie

Урочисте нагородження найкращих працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

Міністерство енергетики України відзначило працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за особистий вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність.

Детальніше...

burenie

Шановні колеги, партнери, друзі!

Від колективу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» прийміть щирі вітання з Днем енергетика!

Перш за все бажаємо нам з вами якнайшвидшої перемоги над ворогом і настання довгоочікуваного миру!

Від щирого серця бажаємо виробничих перемог, яскравих і цікавих проєктів, надійних партнерів, а також незмінного успіху у всіх починаннях. Нехай ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією!

Детальніше...

burenie

Шановні споживачі!

Протягом останніх двох діб аварійні бригади ЦЕК, разом із енергетиками заводу, спільними зусиллями відновили пошкоджене обладнання на підстанції заводу.

Ми - люди робочі та відповідальні. На жаль, ніякої сторонньої допомоги надано не було. Все замінили та відновили лише власними силами.

Наголошуємо, що електроустановки та електрообладнання нашої компанії весь час перебуває в робочому стані. Також ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" надало заводській підстанції все необхідне для відновлення обладнання, хоча підстанція не є власністю компанії, відповідно, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" її не обслуговує. На жаль, підстанція перебуває у дуже незадовільному стані, її обладнання відповідає рівню минулого століття.

Наразі поступово починаємо продовжувати підключення споживачів. Просимо всіх спершу не вмикати енергоємні прилади, а надалі не вмикати всі прилади одночасно!

burenie

Вітаємо з Днем Збройних сил України!

Колектив «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» від щирого серця вітає наших захисників та захисниць із Днем Збройних сил України!

Низький уклін нашім воїнам за максимум зусиль, які вони докладають, щоб утримати наші небо та землю! Ми живі тільки завдяки Вам!

Детальніше...

burenie

Дорогі друзі, дуже просимо про допомогу!

 

Для нашого спільного майбутнього зі світлом і теплом вкрай необхідно захистити енергетичні об’єкти, які забезпечують нас з вами електроенергією. Для цього Товариству терміново потрібні бетонні блоки. Будемо вдячні всім, хто зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми.

 

Просимо звертатися за телефоном: 067 631-65-99, Сергій.

 

Детальніше...

burenie

Роз'яснення щодо екстрених відключень електроенергії

 

Шановні споживачі, нагадуємо, що ворожі ракетні удари завдали значних руйнувань енергетичному обладнанню НЕК "Укренерго", що спричинило порушення балансу всієї Об'єднаної енергетичної системи України. Частина енергоблоків атомних електростанцій працює в аварійному режимі, внаслідок чого виникли проблеми з виробництвом електроенергії.

Наразі дефіцит електроенергії в системі зберігається. У зв’язку з цим у більшості областях України введені екстрені відключення електричної енергії. Підкреслюємо: контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігти більш масштабним аварійним ситуаціям у мережах. Тому, задля відновлення пошкодженої та збереження непошкодженої інфраструктури, електрику доводиться вимикати на 8-12 годин (і навіть більше) поспіль.

Попри складні погодні умови енергетики не припиняють цілодобову роботу по відновленню живлення побутових споживачів. Запевняємо, що енергетики країни роблять все від них залежне, щоб відключення тривали якомога менше часу, але ситуація все ще потребує багатогодинних обмежень електропостачання. Енергетики такі ж самі споживачі та повертаються до темних, холодних осель після робочої зміни, тому ніхто не зацікавлений у тому, щоб хтось перебував без світла довше, ніж інші. Зараз усі зусилля енергетиків України спрямовані на збалансування енергосистеми та відновлення передачі та розподілу електричної енергії.

Детальніше...

burenie

Тривають екстрені відключення електроенергії!

 

Шановні споживачі! На Дніпропетровщині, як і у більшості регіонів України, тривають аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями НЕК «Укренерго». Графіки погодинних відключень, які були оприлюднені раніше, не діють!

Така ситуація триватиме допоки не вдасться стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності.

Детальніше...