До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Новини компанії

burenie

Вітаємо з Днем Української Державності - святом, яке символізує нашу славну тисячолітню історію!

 

Пишаємося нашим корінням, традиціями та культурною спадщиною.

Дякуємо кожному, хто захищав та продовжує захищати нашу країну,її Незалежність та право на щасливе майбутнє.

Дякуємо всім краянам, хто невтомно працює в тилу й воює на передовій, виборюючи наше право жити та наближаючи Перемогу.

 

Слава Україні! Слава, шана та повага нашим Героям!

burenie

Роз’яснення щодо отримання тарифу на електроенергію для побутових споживачів,

які проживають в житлових будинках (квартирах) з електроопалювальними установками

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2024 року № 632 № 632 внесені зміни до Постанови від 5 червня 2019 року № 483 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

У зв’язку із внесенням змін до умов застосування тарифів на електричну енергію для індивідуальних та колективних побутових споживачів, які проживають в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками, ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» надає роз’яснення щодо отримання населенням тарифу на електроопалення у періоді з 01 жовтня по 30 квітня.

Помешкання, обладнані електроопалювальними установками, вважаються такими, якщо у них встановлені електроопалювальні установки відповідно до проєктної документації. Підтвердженням встановлення електрообладнання для опалення є документи про введення в експлуатацію відповідних установок та паспорт точки розподілу, наданий оператором системи розподілу, з відміткою щодо наявної електроопалювальної установки.

Підтвердженням введення в експлуатацію електроопалювальної установки може бути один з таких документів:

1) технічний паспорт, в якому у графі «вид опалення» зазначене електроопалення;

2) акт, складений інспектором державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії, щодо обстеження стану електрообладння споживача з інформацією про наявність та готовність до використання за призначенням електроопалювальної установки;

3) акт, складений представником оператора системи розподілу, про наявність та готовність до використання за призначенням електроопалювальної установки;

4) відмітка сервісного центру про введення електроопалювальної установки в експлуатацію під час її взяття на гарантійне обслуговування.

Тому, для застосування відповідного тарифу необхідно внесення даних в паспорт точки розподілу щодо встановлення електричного опалення, і тільки після цього споживачу може надаватись відповідний тариф на електроопалення.

У разі відсутності у споживача в паспорті точки розподілу відмітки про наявність електроопалювальної установки, споживачу необхідно звернутися до оператору системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ ««Центральна енергетична компанія» з наданням підтверджуючих документів.

burenie

Шановні споживачі!

 

Просимо ознайомитися з графіком, дійсним за умови застосування трьох черг одночасно. Ми розуміємо та відчуваємо всі незручності, з якими стикаються споживачі кожної з черг на собі, адже в кожній черзі є наші співробітники. Тому наше головне завдання: зробити їх максимально справедливими та рівномірними, щоб всі черги перебували з однаковою кількістю годин без світла та мали можливість однаковий час перебувати зі світлом вранці та ввечері.

Ми розробили графіки, які дозволяють кожній черзі перебувати за більш лагідних умов день через день. Ми намагаємося уникнути невизначеності й так званих «сірих» зон. Графік розроблений таким чином, щоб скоротити частоту перемикань, тим самим максимально зберегти наше обладнання та Вашу побутову техніку (часті відключення/підключення є стресовими для приладів), надати можливість перебувати п’ять годин поспіль зі світлом, уникнути затримок у відновленні електропостачання.

Попереджаємо, що цей графік не діятиме при застосуванні чотирьох черг одночасно, перепрошуємо, але це вже майже позаштатна ситуація, за таких обставин щось спланувати взагалі неможливо, тому на цей час будуть додаватися всі можливі «вільні» черги.

Дуже просимо за можливості не залишати під час застосування ГПВ  енергоємні прилади (бойлери, кондиціонери) увімкненими. Це допоможе уберегти від аварій наше обладнання, а ваші прилади – від несправностей.

Нагадуємо, що наша зона відповідальності – це справедливі та рівномірні відключення та їх максимальне дотримання. Стосовно застосування обмежень, їх обсяги та тривалість – все це зона відповідальності диспетчерського центру НЕК «Укренерго». На ці чинники ми не впливаємо, тому нам усім залишається тільки пристосовуватися до ситуації, намагаючись дослухатися, розуміти, поважати та допомагати один одному.

burenie

Колектив ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" щиро вітає українців з прийдешнім Днем конституції!

 

Бажаємо нам всім скорішої Перемоги та настання Миру, єдності, взаєморозуміння та взаємної підтримки у випробувальний для нашої країни час.
Пам'ятаємо, що конституційне цивілізоване суспільство розпочинається з кожного з нас і ми обов'язково побудуємо суспільство, в якому пануватиме закон,

право кожного та загальна справедливість, як про те наголошує наша Конституція.

 

Все буде Україна!

burenie

Вітаємо з прийдешнім святом Трійці!

 

Бажаємо зустріти цей чудовий день з добрими надіями та вірою в Перемогу.

Нехай Свята Трійця оберігає вас і ваших близьких від будь-яких негараздів і нехай небо над вашою головою завжди буде безхмарним і безпечним.

 

Спокійних і світлих Зелених свят, дорогі друзі!

burenie

Своєчасна оперативна інформація про застосування графіків погодинних і аварійних відключень

у Viber і Telegram

Шановні споживачі, в зв'язку з тим, що НЕК "Укренерго" впроваджує обмеження на декілька годин на добу й інколи обмеження дозволяють відключати по одній черзі замість двох одночасно, будь ласка, долучайтеся до каналів «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» інформує» у Viber і Telegram за посиланнями:

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQBQfd4VLd9JvlAUQFuw%2BYi%2FgnmdvltPKcKAmjQ1xsRazszSyCeWIMBx%2Fh%2BFXDvI

Telegram – https://t.me/cek_info

Тут ви зможете отримувати своєчасну оперативну інформацію про застосування графіків погодинних і аварійних відключень.

 

Запрошуємо всіх бажаючих!

6Попередження пожеж в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв

 
Шановні споживачі, нагадуємо Вам, що для запобігання нещасним випадкам через ураження електричним струмом, існують охоронні зони електричних мереж. Це мінімально допустимі відстані від електричних мереж до будинків, споруд, дерев, а також від проводів повітряних ліній електропередачі до земельної і водної поверхні, прокладаються просіки в лісових масивах і зелених насадженнях.

burenie

ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

 

Шановні споживачі, настає спекотний літній період, який супроводжується підвищенням температури

навколишнього середовища та, на жаль, як наслідок, збільшенням кількості пожеж.

Нагадуємо, що навмисне спалювання сухостою категорично заборонено!

 

Особливо небезпечно розводити багаття під проводами, поблизу енергетичних об’єктів і ліній електропередачі. Вогонь та висока температура можуть спричинити замикання й аварійне вимкнення лінії.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем вишиванки!

Шануємо та плекаємо символ нашої історії, культури та традицій, який уособлює собою нашу любов до України.

Це наш національний характер і наш оберіг!

Усе обов'язково буде Україна!

burenie

Оновлений графік стабілізаційних погодинних відключень

 

Шановні споживачі, просимо вас ознайомитися із затвердженими графіками погодинних відключень (далі – ГПВ). Це стандартна щорічна процедура, яка існувала завжди, але, у зв’язку з масованими ракетними ударами по енергетичній інфраструктурі, на жаль, виникла потреба в їх застосуванні.  

 

Зауважуємо, що ГПВ застосовують лише в тому випадку, коли в енергосистемі виникає дефіцит потужності та необхідне розвантаження мереж, щоб уникнути аварійних ситуацій.

 

Дуже просимо дотримуватися правил раціонального користування електроенергією: зменшити використання енергоємних приладів у години пікових навантажень -

з 08:00 до 11:00 та з 19:00 до 23:00.

 

З метою більш рівномірного розподілення балансу потужності три черги споживачів розподіляються на під черги. Час і тривалість відключень не змінюються. Максимальний час відключення електроенергії складає близько 4-х годин.

Детальніше...