Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Щодо проведення вимірів електричного навантаження в режимний день. Процедура проведення вимірів електричного навантаження (зимові режимні виміри — третя середа грудня, літні режимні виміри — третя середа червня) установлена наказом №7 Міністерства палива та енергетики України від 15.01.2008 «Про затвердження Порядку організації проведення вимірів електричного навантаження в режимний день».

Під час проведення режимних днів санкції до клієнта за перевищення договірних граничних величин споживання електричної потужності не застосовуються.

Вимірювання електричного навантаження в режимні дні проводиться споживачем, проте ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» має право направити представника для контролю їх проведення у вибіркові години доби.

За результатами проведених вимірів електричного навантаження споживачі оформлюють та надають до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» до 1 січня (зимові виміри) або до 1 липня (літні виміри) такі документи:

Відомість-про-введення-та-демонтаж-компенсувальних-установок

Добові-графіки-активного-та-реактивного-навантаження

Зведена-відомість-результатів-вимірів-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-споживання-та-генерації-реактивної-потужності

Протокол-вимірів-фактичної-реактивної-потужності-увімкнених-компенсувальних-установок