До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Щодо проведення вимірів електричного навантаження в режимний день. Процедура проведення вимірів електричного навантаження (зимові режимні виміри — третя середа грудня, літні режимні виміри — третя середа червня) установлена наказом №7 Міністерства палива та енергетики України від 15.01.2008 «Про затвердження Порядку організації проведення вимірів електричного навантаження в режимний день».

Під час проведення режимних днів санкції до клієнта за перевищення договірних граничних величин споживання електричної потужності не застосовуються.

Вимірювання електричного навантаження в режимні дні проводиться споживачем, проте ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» має право направити представника для контролю їх проведення у вибіркові години доби.

За результатами проведених вимірів електричного навантаження споживачі оформлюють та надають до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» до 1 січня (зимові виміри) або до 1 липня (літні виміри) такі документи:

Відомість-про-введення-та-демонтаж-компенсувальних-установок

Добові-графіки-активного-та-реактивного-навантаження

Зведена-відомість-результатів-вимірів-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-споживання-та-генерації-реактивної-потужності

Протокол-вимірів-фактичної-реактивної-потужності-увімкнених-компенсувальних-установок