До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Урочисте нагородження найкращих працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

Міністерство енергетики України відзначило працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за особистий вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність.

Грамотою Міністерства енергетики України нагороджено начальника відділу кадрів – Тетяну ГРИЦАН.

Подяку Міністерства енергетики України оголошено:

- заступнику начальника відділу формування корисного відпуску – Яні БАЙБУЗ;

- водію автотранспортних засобів групи вантажного та спеціального транспорту служби транспорту та логістики – Вадиму ВОЛКОВУ;

- начальнику відділу технічного аудиту – Володимиру ДУДЦІ;

- електромонтеру з експлуатації розподільних мереж ІV групи кваліфікації оперативно-ремонтної бригади Павлоградських розподільних мереж – Михайлу НЕВІНЧАНОМУ;

- заступнику начальника з розподілу електричної енергії Жовтоводських розподільних мереж – Віталію СЕДЧЕНКУ.

Почесною відзнакою Дніпропетровської обласної ради нагороджено начальника Павлоградських розподільних мереж – Олександра БАТУРІНЦЯ.

Почесні грамоти та подяки Генерального директора за індивідуальну високу продуктивність праці, особисті професійні, ділові якості працівника та сумлінне виконання посадових обов’язків, за успішне виконання особливо важливих термінових доручень керівництва отримали співробітників Товариства.