Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні споживачі!

Настала чудова пора року. Всі ми в очікуванні різдвяних свят, дбаючи про наших близьких, готуємо подарунки. На вулиці, звичайно, стало по-зимовому, холодно і настав опалювальний період, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», піклується не тільки про ваш комфорт, тепло і світло, але і про ваш настрій. На нашій сторінці ми відкриваємо рубрику «Ваша тепла оселя!», в якій ми будемо розповідати про ті роботи, які виконані у цьому напрямку та про наші плани на найближчий час. Сподіваємось, ця інформація стане вам на користь: пишіть нам свої питання, пропозиції, інформуйте про ваше становище з теплом і світлом ваших осель. Ми будемо вдячні вам за зворотній звязок!

Ваша тепла оселя, Павлоград!

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільної мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання.

У Павлограді в селищі ім. 18 вересня в Павлоградських РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в рамках цієї програми ведуться роботи з реконструкції кабельних ліній 6 кВ в кількості 7 шт. загально довжиною 3 км. Це було обумовлено декількома показниками: насамперед, що старі КЛ-6кВ яким вже понад 50 років вичерпали свій ресурс, мали велику кількість з’єднувальних муфт. Тому вже не відповідали сучасним технічним нормам. Ці роботи вже прийняті - нові лінії надійно працюють До кінця року плануємо ввести в експлуатацію ще одну кабельну лінію.

В селищі ім. 18 Вересня проживає понад 12000 мешканців, а також знаходяться соціально важливі об’єкти: дитячі садки та школи, поліклініка, КНС та водонасосна станція, яка забезпечує весь населений пункт водопостачанням.

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» гарантує вам тепло і світло в ваших оселях!

Дякуємо вам за довіру!

  

View the embedded image gallery online at:
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny.html#sigProId61757ea103

Шановні споживачі!

Вже настав опалювальний період 2019-2020р. У зв’язку з тим, що кількість споживачів у Дніпропетровській області, яка переходить на автономне електроопалення збільшується з кожним роком, компанією «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконується встановлення інтелектуальних приладів обліку електроенергії у побутових споживачів для підвищення енергоефективності та зменшення втрат розподільних мереж.

 

Водночас, кожен із вас також хотів би цю статтю витрат скоротити, заощадивши на цьому свої матеріальні ресурси. А це залежить від чіткості роботи енергетичної компанії і вашої точності передачі показників лічильників.

І щоб так сталося, наша компанія активно впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Діє ця програма згідно виданої ліцензії на право впровадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії Постанова НКРЕКП від 27.11.2018 № 1533. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільчої мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання,  а також для споживачів, що підключаються у даний час.

А саме:
- Заміна лічильників електроенергії на прилади обліку з підвищеним класом точності.
- Удосконалення розрахункового і технічного обліку електроенергії, заміна приладів обліку з технічними параметрами, що не відповідають законодавчим та нормативно-технічним вимогам.
- Установка приладів обліку на фасадах приватних домогосподарств.

Отже, у жовтні 2019 р. уже встановлено «інтелектуальних» лічильників за адресами: м.Дніпро, вул. Уральська, 5 (33 од.); вул. Робоча, 152 (145 од.); м. Жовті Води: б.Свободи, 56 (8 од); вул..Заводська, 6 (2 од.); вул..Козацької Слави, 1 (56 од.); вул.Богуна, 42 (3 од.); вул. Гагаріна, 28, (21 од), 30 (29 од.); вул.Грушевського, 76 (64 од.); Шевченка,15 (1 од.); в смт Гвардійське Павлоградських РЕМ: вул.Гагаріна,11 (31 од.), 9 (29 од.); вул.. Лісова, 1 (64 од.); 2 (17 од.).

Проведені заходи забезпечать споживачам: розширені можливості з управління енергоспоживанням та зниженню рівня платежів за спожиту електроенергію; підвищення надійності енергопостачання клієнтам всіх категорій; підвищення рівня задоволення якістю та вартістю електропостачання розподільними електричними мережами.

 

Енергетична безпека -- найважливіша складова захищеності наших громадян, забезпечення стабільної життєдіяльності області та країни в цілому. Наша компанія робить все можливе, щоб уникнути дефіциту енергії та енергоресурсів, що виникають через негативні природні, управлінські та соціально-економічні фактори.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» піклується про ваше життя і безпеку.

Дякуємо вам за довіру!View the embedded image gallery online at:
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny.html#sigProIdc61103fe99

На виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 №866 01 листопада 2019 року відбулося відкрите обговорення проекту «Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» з 2020 року до 2024 року».

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол відкритого обговорення проекту «Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» з 2020 року до 2024 року»

Перемогу надихало – свят осіннє покривало!

18 жовтня 2019 року в ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»відбувся спортивно-інтелектуальний Чемпіонат козацьких ігор і забав: «ЦЕК - енергія, ЦЕК - сила, ЦЕК - Козаки України!» Цей захід став уже традиційним для компанії. Присвячений він відразу трьом святам: Покрову Пресвятої Богородиці, Дню Козацтва України і Дню захисника України.

Профспілка компанії в особі Олени Анатоліївни Кобзар подбала, щоб ця подія пройшла на природі в мальовничому місці - пансіонаті «Дубрава» в с.Хащове. Участь брали 7 куренів. Це команди від РЕМів, від дирекції та служби транспорту і логістики. Авторитетне журі, яке складалося виключно з паняночок ЦЕКу очолювала Ганна Петрівна Коломійчук. Решта колективу, в основному, був групами підтримки для своїх куренів. Конкурсів було багато: спортивний, пісенний, командна робота і кмітливість, винахідливість і гумор, танці. І всі намагалися проявити себе з кращого боку і продемонструвати згуртованість і показати дух козацького братерства.

А крім цього, в кожній команді був своїй кашовар, який в цей час готував ексклюзивні частування. Обов'язковою частиною цього бенкету повинна бути «своя» каша і, звичайно ж, шашлик! Це був найсмачніший конкурс для всіх, дегустація пройшла на «Ура!». І кожен визначив свого фаворита. Плов і «бусурманка», зливна і похідна, м'ясо на вибір на будь-який смак. І кожен кулінар поспішав всіх пригостити саме своєю стравою.

Справа закінчилася нагородженням цінних призів командам, які зайняли перші три місця. III місце зайняв курінь Павлоградських РЕМ «Батурінській». Він отримав Сертифікат на 50% знижку на одноденну автобусну екскурсію «Парад тюльпанів у Кіровоградському дендропарку». На II місці курінь «Їхали козаки» (служба транспорту та логістики). Йому дістався Сертифікат на 75% знижку на одноденну автобусну екскурсію до Буцького каньйону. І Перше Почесне місце зайняв курінь «Жовтоводці» (Жовтоводські РЕМ) і отримав Сертифікат на 100% знижку на одноденну автобусну екскурсію до «Вілкове і Нульовий кілометр».

Отже, деньок вдався! Саме в такі змагальні моменти, коли всі люди між собою рівні тому що вони брати-співвітчизники видно, як одночасно мужні і ліричні можуть бути наші козаки, на вигляд суворі і брутальні, а в душі романтики, які жадають перемагати в хлопчачих іграх. Нехай такими і залишаються - підтримкою для своїх родин, і захисниками для рідної України!

  

View the embedded image gallery online at:
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny.html#sigProId07d520b5cb

Про проведення відкритого обговорення

відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки

План розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки (План розвитку) розроблено на підставі Закону України «Про електроенергетику», Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 №310 про затвердження Кодексу систем розподілу. План розвитку виконаний згідно розробленого технічного завдання.

Метою Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є забезпечення надійного безпечного та економічно ефективного функціонування системи розподілу та встановлених рівнів показників якості електропостачання на прогнозний період, забезпечення необхідної та достатньої пропускної спроможності електромереж відповідно до наявних та прогнозних потреб споживачів та замовників щодо споживання електричної енергії та її відпуску в мережу на прогнозний період, забезпечення зниження технологічних та комерційних втрат електроенергії в елементах електричної мережі, забезпечення відповідних екологічних стандартів і нормативів. Даний документ містить необхідні прогнозні обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на наступні 5 календарних років.

Відкоригований проект Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки згідно п.3.4.3. Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою від 14.03.2018 р. № 310, оприлюднено на офіційному веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у мережі Інтернет (розділ «технічна політика/план розвитку ОСР»).

На виконання п. 2.1 «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, а також з метою забезпечення прозорості та публічності ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки, яке проводиться з 18.10.2019 по 28.10.2019.

Засідання з обговорення відкоригованого проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки відбудеться 01.11.2019 року об 11-00 в приміщенні ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: м. Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28.

Зауваження та пропозиції до оприлюдненого відкоригованого проекту Плану розвитку надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 18.10.2019 по 28.10.2019 включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Телефон: (0562) 33-38-41.

 

19-20 вересня цього року в м.Жовті Води відбувся традиційний навчальний семінар професійної майстерності оперативно-виїзних бригад та диспетчерів РЕМів. Учасниками стали бригади з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Павлограду, Вільногірська і команда міста проведення заходу. Під час семінару бригади РЕМ демонстрували практичні навички при виконанні деяких видів робіт. Усього учасники продемонстрували свою майстерність на шести етапах. За ходом подій на учбовому семінарі спостерігала поважна комісія у главі якої Директор технічний Федір Семенович Іващук, Заступник голови комісії Директор з охорони праці Володимир Вікторович Староконь, представники Апарату управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Підбиття підсумків результатів двох напружених днів семінару становили: в загальному заліку усіх етапів перемогла команда Криворізьких РЕМ. На другому місті Дніпропетровська команда і третє місце посіла команда з Павлограду. Окремо комісія відзначила відмінну роботу учасників Уварова Ю.А., електромонтера Вільногірських РЕМ, та Власенка С.А., електромонтера Гвардійської дільниці Павлоградських РЕМ. Усі переможці були нагороджені пам’ятними призами та грошовими преміями.

Протягом семінару було багато спілкування і нових знайомств між працівниками компанії, передачі досвіду молодим колегам. Усе проходило в доброзичливій привітній атмосфері. Апарат управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», а також учасники змагань висловлюють щиру подяку Жовтоводським РЕМ за наданий майданчик і прийом учасників.

  

View the embedded image gallery online at:
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny.html#sigProId6545c6766a

Відповідно до Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" та на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" від 30.06.2017 року № 866, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про проведення відкритого обговорення щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії на 2020 рік.

Пропозиції та зауваження приймаються з 12 вересня 2019 року до 23 вересня 2019 року (включно) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або поштою за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008.

Відкриті обговорення з питання перегляду тарифів на розподіл відбудуться об 11:00 24 вересня 2019 року за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008.

З повагою до споживачів, адміністрація ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія». 

12.09.2019.

Обгрунтування

Протокол відкритого обговорення щодо перегляду тарифів на розподіл електричной енергії

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про початок відкритого обговорення

проекту інвестиційної програми на 2020 рік.

 

Скачати проект інвестиційної програми на 2020 рік

Про перенос проведення відкритого обговорення

проекту Плану розвитку системи розподілу

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки

 

         В звязку з коригуванням проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки, засідання щодо відкритого обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки, призначене на 31.07.2019 об 11-00 за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28 каб. № 201 відміняється.

Про терміни проведення обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки та засідання комісії буде повідомлене додатково.

 

Про проведення відкритого обговорення

проекту Плану розвитку системи розподілу

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки

План розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки (План розвитку) розроблено на підставі Закону України «Про електроенергетику», Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 №310 про затвердження Кодексу систем розподілу. План розвитку виконаний згідно розробленого технічного завдання.

Метою Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є забезпечення надійного безпечного та економічно ефективного функціонування системи розподілу та встановлених рівнів показників якості електропостачання на прогнозний період, забезпечення необхідної та достатньої пропускної спроможності електромереж відповідно до наявних та прогнозних потреб споживачів та замовників щодо споживання електричної енергії та її відпуску в мережу на прогнозний період, забезпечення зниження технологічних та комерційних втрат електроенергії в елементах електричної мережі, забезпечення відповідних екологічних стандартів і нормативів. Даний документ містить необхідні прогнозні обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення електричних мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на наступні 5 календарних років.

Проект Плану розвитку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки згідно п.3.4.3. Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою від 14.03.2018 р. № 310, оприлюднено на офіційному веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у мережі Інтернет (розділ «технічна політика/план розвитку ОСР»).

На виконання п. 2.1 «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, а також з метою забезпечення прозорості та публічності ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки, яке проводиться з 17.07.2019 по 27.07.2019.

Відкрите обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на період 2020-2024 роки відбудеться 31.07.2019 року об 11-00 в приміщенні ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: м. Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28.

Зауваження та пропозиції до оприлюдненого проекту Плану розвитку надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, 49008 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 17.07.2019 по 27.07.2019 включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

 

Телефон: (0562) 33-38-41.