До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Реконструкція підстанції 150/10/6 кВ "ПЛМ" у м. Дніпро

 

Навіть під час війни ведуться такі масштабні роботи, як реконструкції підстанцій, адже роботу енергетичного обладнання потрібно тримати на належному рівні, щоб забезпечувати споживачів надійним і якісним розподілом електроенергії.

Детальніше...

burenie

ОНОВЛЕНІ CПИСКИ АДРЕС НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА НЕСПЛАТУ ЗА СПОЖИТУ ПОСЛУГУ

 

Шановні споживачі, просимо ознайомитися зі списками адрес на відключення електричної енергії за несплату за спожиту послугу, з урахуванням актуальної інформації від постачальника універсальних послуг!

 

Дорогі друзі, хочемо висловити величезну вдячність за свідомість і оперативність в уточненні даних з Постачальником!

Ми вдячні кожному, хто сумлінно сплачує за спожиту енергію і таким чином підтримує енергетичний фронт країни!

 

 

Перелік адрес м. Дніпро

Перелік адрес м. Павлоград

Перелік адрес смт. Гвардійське та Черкаське

Перелік адрес м. Жовті Води

Перелік адрес м. Вільногірськ і смт. Дніпровське

 

Перелік адрес Криворізького р-ну

burenie

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

 

   Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме: волоконно-оптичних ліній зв’язку (далі за текстом).

   Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики», затверджених постановою КМУ від 18 липня 2018 р. № 853, було складено акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Детальніше...

burenie

Шановні споживачі, повідомляємо та попереджаємо про зміни в законодавстві України!

 

Кабінет міністрів України Постановою № 1405 від 29 грудня 2023 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» скасував мораторій від 24 березня 2022 року на відключення споживачів житлово-комунальних послуг у разі заборгованості.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

 

Дорогі друзі, напередодні Нового року дуже хочеться побажати ніколи не втрачати надію, вірити в перемогу добра, любити та бути завжди поряд з коханими людьми.

Також бажаємо терпіння, витримки, сили духу та щоб будь-які випробування робили вас тільки ще сильнішими, мудрішими та впевненими у власних силах!

Міцного здоров'я, щастя, доброї долі та завжди мирного неба над головою! Нехай ваші мрії обов'язково виповняться, а душа радіє кожному новому дню!

 

З прийдешнім Новим роком!

burenie

Вітаємо з Різдвом Христовим!

 

У це світле свято зичимо всім нам скорішої Перемоги, Миру та Спокою.

Нехай виправдаються всі очікування та здійсняться найзаповітніші мрії кожного!

Гарних і радісних Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо Його!

burenie

Нагородження колективу ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" до Дня енергетика!

 

Міністерство енергетики України відзначило працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за високі виробничі показники, професіоналізм, сумлінну працю в енергетичній галузі в умовах воєнного стану, забезпечення надійного енергопостачання у кризовій ситуації, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня енергетика.

Детальніше...

burenie

Шановні колеги, вітаємо з професійним святом!

 

Вітаємо всіх, хто, попри будь-які труднощі та випробування, забезпечує кожний куточок нашої країни електроенергією навіть під час війни!

Дякуємо за самовіддану невтомну працю та високий професіоналізм!Бажаємо безперебійної роботи ваших енергооб'єктів,

тепла та світла вашим родинам,незмінного успіху, нових досягнень і яскравого світла в душі!

Детальніше...

burenie

Шановні юридичні споживачі!

 

Повідомляємо та попереджаємо, що у зв’язку з набранням чинності Наказу Міністерства енергетики України від 10.10.2023 № 307 «Про визнання таким, що втратив чинність, Наказ Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року № 148, постачальники електроенергії повідомили операторів системи розподілу про припинення постачання електричної енергії через заборгованість певним категоріям споживачів, які були визначені в п. 8 Наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року № 148, з дати його скасування/втрати чинності.

Детальніше...

burenie

З Днем Збройних сил України!

 

Вітаємо, дорогі наші Захисники, зі святом справжньої мужності, героїзму і відваги - Днем Збройних сил України!

Наші любі хлопці й дівчата, бажаємо могутньої сили волі та непохитної віри у власні сили. Нехай Святий Миколай береже Вас і веде до Перемоги! Дякуємо вам за кожні день і ніч мужньої оборони рідної землі та захист від ворогів.

 

Скорішої Перемоги та Миру нам усім!