Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» традиційно відзначає Всесвітній День вишиванки

 

Українська вишиванка – оберіг українців, символ нашої національної та духовної єдності, любові до України!

 

Детальніше...

burenie

Енергетики ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» посилено пильнують і доглядають електромережі, щоб наші споживачі безперебійно отримували якісну електроенергію.

 

Як і раніше, продовжуються планові роботи з заміни опор ліній електропередачі та здійснюється планове обстеження електрообладнання. Оперативно-виїзні бригади стабільно працюють 24/7, щоб швидко й ефективно виконувати ремонтно-відновлювальні роботи при аварійних ситуаціях в електромережах Товариства.

 

Детальніше...

burenie

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє!

 

У зв’язку із виконанням постанови НКРЕКП "Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом", інформування про планові та аварійні відключення відбувається виключно за допомогою ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ПОБУТОВОГО І ЮРИДИЧНОГО СПОЖИВАЧА на офіційному сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» або call-центру Товариства

за номером 0 800 300 015 (безкоштовно, цілодобово, без перерви та вихідних), а також за телефонами: (067) 541-30-78; (067) 560-67-90; (050) 411-82-35; (056) 736 25 30.

 

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

 

Низький уклін і вічна шана подвигу тих, хто здобув цю перемогу! Вічна пам’ять загиблим!

Детальніше...

burenie

Працівники Товариства ознайомилися з курсом лекцій з надання домедичної допомоги та правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях

 

Інженером цивільного захисту, мобілізаційної роботи та пожежної безпеки ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Ольгою БРУХНО для працівників Товариства було організовано курс лекцій з надання домедичної допомоги.

Присутні ознайомилися з базовими правилами надання долікарської допомоги та отримали професійні роз’яснення від фахівця екстреної медичної допомоги. Особливий акцент було зроблено на ситуаціях, які можуть виникнути під час бойових дій.

 

Детальніше...

burenie

Наша найголовніша цінність – життя та здоров’я кожного працівника!

 

28-го квітня ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відзначав Всесвітній день охорони праці.

Історія проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Детальніше...

burenie

На період дії в країні воєнного стану ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» підключає до мереж усіх, хто цього потребує!

 

У зв’язку з тимчасовим розміщенням вимушено переміщених осіб з інших населених пунктів України в гуртожитку, розташованому в м. Жовті Води, оператором системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» був відновлений розподіл електричної енергії.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомив Постачальника електроенергії (ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ») про відновлення розподілу електричної енергії до цього гуртожитку на період дії воєнного стану, але отримав відповідь, що у зв’язку з наявністю у цього об’єкта заборгованості за спожиту електроенергію, немає підстав для надання вимоги про відновлення електропостачання.

Детальніше...

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжує обслуговування, контрольний огляд та технічну перевірку засобів обліку електроенергії в штатному режимі

 

Шановні споживачі, дуже просимо відповідально та з розумінням поставитися до виконання нашими працівниками своїх посадових обов’язків з обслуговування комерційного обліку електроенергії та надавати їм доступ до своїх електролічильників. Зрозуміло, тільки після того, як наш працівник пред’явить службове посвідчення.

Детальніше...

burenie

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» сердечно вітає зі світлим святом Воскресіння Христового!

 

Дорогі споживачі, друзі, колеги, вірні та хоробрі захисники України, які відстоюють наше спільне право на існування та Незалежність!

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» сердечно вітає Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Детальніше...

burenie

Куди звертатися, якщо Ви стали свідком чи самі страждаєте від насильства та потребуєте допомоги!

Детальніше...