До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Шановні споживачі!

Протягом останніх двох діб аварійні бригади ЦЕК, разом із енергетиками заводу, спільними зусиллями відновили пошкоджене обладнання на підстанції заводу.

Ми - люди робочі та відповідальні. На жаль, ніякої сторонньої допомоги надано не було. Все замінили та відновили лише власними силами.

Наголошуємо, що електроустановки та електрообладнання нашої компанії весь час перебуває в робочому стані. Також ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" надало заводській підстанції все необхідне для відновлення обладнання, хоча підстанція не є власністю компанії, відповідно, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" її не обслуговує. На жаль, підстанція перебуває у дуже незадовільному стані, її обладнання відповідає рівню минулого століття.

Наразі поступово починаємо продовжувати підключення споживачів. Просимо всіх спершу не вмикати енергоємні прилади, а надалі не вмикати всі прилади одночасно!