Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Урочисте нагородження найкращих працівників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

Генеральний директор – голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Корса особисто подякував кращим енергетикам за сумлінну та плідну працю, високі виробничі показники, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток компанії, а весь колектив привітав з професійним святом.

Цього року за вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність нагрудним знаком «Відмінник енергетики України» нагороджена Рева Марина Миколаївна

Грамотою Міністерства енергетики України нагороджено головного інженера Павлоградських розподільчих електричних мереж – Сачка Олександра Григоровича.

Подяку Міністерства енергетики України оголошено:

- начальнику служби розподільчих мереж – Вішнякову Олегу Михайловичу;

- слюсарю з ремонту автомобілів бригади з обслуговування та ремонту транспорту служби транспорту та логістики – Грицану Єгору Олександровичу;

- директору з інформаційних технологій – Прусенку Ростиславу Георгійовичу;

- електромонтеру оперативно-виїзної бригади V групи кваліфікації оперативно-диспетчерської групи Жовтоводських РЕМ – Трілевичу Олександру Прокоповичу.

Відзнаки від міського голови Дніпра та Дніпропетровської обласної ради отримали 11 енергетиків ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Почесні грамоти та подяки отримали 51 працівник нашого підприємства.