- Деталі
- Створено: 28 грудня 2017
З 4 по 8 грудня 2017 року у місті Житомирі відбулись змагання Чемпіонату з футзалу, на який з’їхалися аматорські команди енергетиків з різних міст України - Житомира, Києва, Харкова, Львову, Черкас, Одеси, Полтави, Рівного, Сум, Херсону, Хмельницького, Чернігова, Дніпра , Закарпаття та Волині.
Наша команда брала участь у цьому заході вперше. Після напруженої боротьби, наші спортсмени поступились більш досвідченим суперникам. Вже втретє чемпіонами стала команда господарів чемпіонату, "Житомиробенерго". Деякі учасники змагань висловили своє невдоволення тим, що в аматорському чемпіонаті нібито брали участь футболісти-професіонали, і результат був передбачуваний. У будь-якому разі, досвід участі у подібних заходах нашим спортсменам обов’язково потрібен. Вiн дає змогу розвивати згуртованість у колективі, сприяє дружнім відносинам, а також має велике значення для зміцнення позитивного іміджу нашого Товариства серед енергетиків країни. А ще наші спортсмени мали нагоду відвідати прекрасне древнє українське місто Житомир з екскурсійною програмою.
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/357-nashi-u-zhitomiri-xvii-chempionat-iz-futzalu-ta-ekskursijna-podorozh.html#sigProId189f63bdc7
Представниками та найпалкішими вболівальниками. нашої команди були директор з охорони праці Володимир Староконь та голова профспілки Василь Десятерик. Вони потурбувались і про культурне дозвілля спортсменів під час перебування у Житомирі.
Ознайомча екскурсія містом відкрила сторінки історії для гостей з Дніпра. Гарний настрій не змогла змінити навіть погода, яка в цей день була мінливою.
Давнє городище, майбутній Житомир, було засноване близько 884 року, і виникло як центр племені житичів, що входило в племінний союз древлян. У давнину тут займались хліборобством, сіяли жито та ячмінь. Про місто говорили: «мир і жито», «мир житичів». За іншою версією, Житомир - це скорочена форма від слова «животомир», тобто символ мирного, спокійного життя. Існує ще одна легенда, згідно з якою місто отримало свою назву від імені дружинника київських князів Аскольда і Діра, Житомира, який відмовився служити Олегу, та оселився на високій скелі при злитті річок Кам'янки і Тетерева. Так це було чи ні, але числені сквери, парки, музеї, особлива природа Поліського краю зачарували наших працівників. Єпископський будинок, геологічний пам'ятник державного значення Голова Чацького, розкішна будівля ратуші (магістрат), найвисокіша споруда Свято-Михайлівський кафедральний собор, особняк Філіппова та інші пам'ятки, стали ніби вікнами в давню епоху..
Однак найбільше захоплення у дніпрян викликало відвідування Музею космонавтики імені Сергія Корольова, основоположника практичного освоєння космічного простору.. Меморіальна частина була відкрита в 1970 році, і знаходиться в маленькому будинку, де на початку XX століття жила сім'я Корольових. А у 1991 році в Музеї відкрито експозицію "Космос", яка вражає своєю надзвичайною видовищністю. Тут зібрано унікальну колекцію зразків космічної техніки, оригінали та макети космічних апаратів, скафандри та інше спорядження, серед яких: технологічний зразок космічного корабля "Союз", макет "Місяцехід-2", і навіть спусковий апарат корабля "Союз-27", який побував у космосі! Одними з найцінніших експонатів є фрагмент поверхні Венери та капсула з грунтом Місяця, подарована NASA. Оригінальним є оформлення музею, з використанням світлового та музичного оформлення, числених фотоматеріалів. Родзинкою експозиції є сучасний концептуальний підхід, який створює таємничу неповторну атмосферу, дозволяє наблизитися і зазирнути у безмежність Всесвіту та безкраїсть Космосу. Наші екскурсанти отримали справжнє задоволення від можливості доторкнутися до великої космічіної епопеї, адже ми з Дніпра - міста ракетобудівників!
https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/357-nashi-u-zhitomiri-xvii-chempionat-iz-futzalu-ta-ekskursijna-podorozh.html#sigProIdfebb450b9f
Отже, вражень багато. Маємо цікавий спортивний досвід, який спонукає наполегливо тренуватися, ставати професійнішими та згуртованішими, щоб перемагати на футбольних аренах у чесній боротьбі. А ще - спогади про прекрасне місто Житомир, який відкрив для одну з сторінок древньої та прекрасної історії нашої України.
Залишається додати, що керівництво ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» вважає дуже важливим підтримувати такі заходи, метою яких є розвиток спорту, культури, пропаганда здорового способу життя, а також зміцнення зв’язків між працівниками партнерських підприємств галузі.