Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Наші новини

КОЛОМІЙЧУК ГАННА ПЕТРІВНА

Директор комерційний

Приватного Акціонерного Товариства

"Підприємство з експлуатації електричних мереж "Центральна енергетична компанія"

 

Прийом громадян проводиться у вівторок 13:00-15:00 за адресою: м. Дніпро, вул Дмитра Кедріна, 28 

Попередній запис обов`язковий: тел. (0562)-31-03-93; 0-800-300-015.

Народилася 04.04.1975 в місті Гірник Донецької області

Освіта вища.

У 1997 році закінчила Дніпропетровську національну гірничу академію за спеціальністю електропостачання та енергозбереження, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за кваліфікацією інженер-електрик.

У 2012 році закінчила Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю економіка підприємств, отримала диплом бакалавра з відзнакою за кваліфікацією бакалавр, спеціаліст у сфері економіки підприємства.

У 2014 році закінчила Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю економіка підприємств, отримала диплом магістра з відзнакою за кваліфікацією магістр, економіст дослідник.

З вересня 1997 року почала свій трудовий стаж з електромонтера 3 розряду в службі електропостачання ДП «Дніпропетровський метрополітен». З березня 1989 по серпень 2004 працювала інженером-технологом в службі електропостачання ДП «Дніпропетровський метрополітен».

З вересня 2004 по квітень 2011 працювала в ЗАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія». Обіймала посади від інженера-технолога служби договорів та метрології до заступника директора з енергозбуту.

З квітня 2011 по січень 2019 працювала в АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». За час роботи обіймала посади від провідного фахівця до начальника відділу з балансів.

З лютого 2019 – директор комерційний ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія», член Правління.

Про Підприємство

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» - оператор системи розподілу електричної енергії, що здійснює господарську діяльність з розподілу електричної енергії у м. Дніпро та Дніпропетровській області у межах місць провадження господарської діяльності, визначених Постановою НКРЕКП від 27.11.2018 № 1533.

До складу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» входить 5 районних підрозділів, які знаходяться в адміністративних районах області, а також дільниці, виробничі служби та відділи в місті Дніпро.

Товариство обслуговує кабельні та повітряні лінії електропередачі загальною протяжністю – 1 769 км. ПС 35-150 кВ – 30 шт, ТП, РП, ЗТП – 688 шт.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснює розподіл електроенергії для понад ста тисяч споживачів електроенергії.

Чисельність персоналу складає – 520 працівників.

 

Крім основної своєї діяльності, Товариство надає платні послуги:

-          послуги з приєднання до електричних мереж електроустановок замовників, які належать юридичним особам усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям та населенню;

-          оперативне та технічне обслуговування електроустановок споживачів;

-          ремонт електрообладнання споживачів;

-          послуги електротехнічної лабораторії;

-          послуги комерційного обліку електроенергії.

 

ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» має сучасний технічний потенціал і висококваліфікований персонал з багатим досвідом роботи, який забезпечує безаварійну роботу та надання високоякісних послуг споживачам.

Підприємство постійно розширює територію ліцензійної діяльності шляхом приєднання нових енергооб'єктів, зростають обсяги передачі електричної енергії. Першорядна увага приділяється питанням реконструкції, модернізації підстанцій, розподільних пунктів, електричних мереж, заміні зношеного устаткування на сучасне. Вони відображаються в Інвестиційних програмах розвитку підприємства.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» піклується не тільки про прибутковість власного бізнесу, але й вносить вагомий вклад у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування в соціальні й пенсійні фонди. Компанія дбає про своїх працівників, створює нові робочі місця, впроваджує нові технології.

Контакти структурних підрозділів Товариства у Дніпропетровські області дивіться тут

Перевірити, чи обслуговує вас наша Компанія, можна в розділі Мережі ПрАТ "ПЕЕМ ЦЕК"

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди, пропонуємо вам перейти в розділ Вакансії.

Телефон Сall-центру 0 800 300 015 (безкоштовно, цілодобово).