До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Оновлений графік стабілізаційних погодинних відключень

 

Шановні споживачі, просимо вас ознайомитися із затвердженими графіками погодинних відключень (далі – ГПВ). Це стандартна щорічна процедура, яка існувала завжди, але, у зв’язку з масованими ракетними ударами по енергетичній інфраструктурі, на жаль, виникла потреба в їх застосуванні.  

 

Зауважуємо, що ГПВ застосовують лише в тому випадку, коли в енергосистемі виникає дефіцит потужності та необхідне розвантаження мереж, щоб уникнути аварійних ситуацій.

 

Дуже просимо дотримуватися правил раціонального користування електроенергією: зменшити використання енергоємних приладів у години пікових навантажень -

з 08:00 до 11:00 та з 19:00 до 23:00.

 

З метою більш рівномірного розподілення балансу потужності три черги споживачів розподіляються на під черги. Час і тривалість відключень не змінюються. Максимальний час відключення електроенергії складає близько 4-х годин.

 

Попереджаємо, що вказані терміни можуть коливатися в межах 30-40 хвилин. Також інформація у графіку стосовно черг та адрес може змінюватися, тому, будь ласка, уважно слідкуйте за новинами Товариства на нашому сайті та на наших сторінках у соціальних мережах.

 

Просимо з розумінням поставитися до цих заходів, адже енергетики цілодобово працюють заради підтримки енергосистеми України.

 

Заздалегідь щиро дякуємо за допомогу у підтримці енергосистеми країни!

 

 

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Дніпро

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Жовті Води

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Вільногірськ

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Кривий Ріг

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Павлоград

 

Графік на 2 черги
 
Графік на 3 черги