До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Лекції з надання домедичної допомоги

 

Для працівників підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» службою охорони праці організовані виїзні лекції з надання домедичної допомоги, з використання підручних засобів та відпрацюванням техніки непрямого масажу серця на тренувальному манекені, згідно з алгоритмом M.A.R.C.H.Е, який є ключовим компонентом концепції Тактичної Медичної Допомоги на полі бою (Tactical Combat Casualty Care). Адже в умовах війни практичні навички з надання домедичної допомоги набувають особливого значення.

 

Протокол ТССС використовується у Національної асоціації фахівців з невідкладної допомоги СІМА (NAEMT). Це алгоритм дій та надання домедичної допомоги в бойових умовах. Застосування цього алгоритму дозволяє швидко та ефективно реагувати не критичні ситуації та максимально зберегти життя постраждалому.