До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Конкурс до дня охорони праці

 

За ініціативою Міжнародної організації праці, з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників, щороку 28 квітня понад 100 країн відзначають День охорони праці. В Україні він почав відзначатися з 18 серпня 2006 року. Цьогоріч девіз Всесвітнього дня охорони праці: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і основне право у світі праці».

 

Служба охорони праці – один із провідних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Наші фахівці щодня дбають про безпеку працівників колективу під час виконання виробничих завдань. Адже безпека та комфорт умов праці працівників завжди було, є і буде пріоритетним завданням Товариства.

 

Службою охорони праці проведено конкурс, присвячений всесвітньому дню охорони праці. Члени комісії, у складі представників Служби охорони праці, профспілки та дирекцій за напрямком діяльності, протягом квітня відвідали структурні підрозділи підприємства та оцінили організацію роботи та умов праці у РЕМ, дільницях, службах. За результатами оцінювання визначенні переможці, які отримали подарунки, а працівники – грошову винагороду:

- Криворізькі РЕМ – І місце;

- Дніпропетровські РЕМ – ІІ місце;

- Вільногірська дільниця Жовтоводських РЕМ – ІІІ місце.

 

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» вітає колег з перемогою, а фахівців Служби охорони праці – із професійним святом та щиро дякує за створення належних та безпечних умов праці, надання високого рівня теоретичних та практичних знань, вмінь та навичок, які зараз дуже актуальні навіть у повсякденному житті.

 

Пам’ятаємо, обов’язкові вимоги задля збереження здоров’я та життя працівників – дотримання законодавства у сфері охорони праці та розвиток її культури у суспільстві!