До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

 

   Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме: волоконно-оптичних ліній зв’язку (далі за текстом).

   Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики», затверджених постановою КМУ від 18 липня 2018 р. № 853, було складено акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

  У випадку, якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» не звернеться для узгодження умов розташування технічних засобів та укладання договору про надання доступу до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконання робіт.

   У разі наявності у власників технічних засобів телекомунікацій підстав, що підтверджують договірний порядок використання ними елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, вони повинні повідомити про це ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

   ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу, проведеного працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

Номер контактного телефону: 067-676-21-97.