До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Подяка колективу ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" від споживачів

 

Щиру подяку за оперативне втручання та виправлення безпрецедентної ситуації, яка склалася внаслідок ракетного удару 16 грудня, колективу ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" висловили адміністрація, колектив і пацієнти «Спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1 МОЗ України» та адміністрація, колектив і учні Вищого професійного училища №17.

 

Зі свого боку висловлюємо вдячність нашим споживачам за виважене ставлення до ситуації, відмову від поспішних висновків, виявлені витримку та терпіння і, звісно, за непохитну віру в те, що колектив Товариства ніколи не кине в біді своїх споживачів.

 

Ми чудово розуміємо масштаби відповідальності, які лягли на енергетиків, від сумлінного виконання обов’язків яких залежить функціонування держави в цілому та умови життя та праці кожного побутового і юридичного споживача.

 

Запевняємо, що зробимо все від нас залежне, щоб у домівки людей якнайскоріше назавжди повернулися світло, тепло та затишок!