До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконує планові ремонтні та профілактичні роботи

 

Працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжують виконувати планові ремонтні та профілактичні роботи з обслуговування силових підстанцій і абонентських ТП.

Робота енергетиків завжди небезпечна і потребує високого професіоналізму, максимальної концентрації уваги та неухильного дотримання правил охорони праці.

В складних умовах значного подорожчання та дефіциту матеріалів Товариство заздалегідь готується до опалювального сезону. Щоб підготуватися до будь-яких ситуацій взимку, нам потрібно вчасно запастися необхідними матеріалами, комплектуючими та пальним. Ми розуміємо всі складнощі воєнного часу, тому щиро дякуємо нашим споживачам за відповідальне ставлення, розуміння та своєчасні розрахунки за надану електроенергію.

 

Спільними зусиллями все подолаємо та переможемо!