Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Комплексне об'єктове тренування з питань цивільного захисту

 

У ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відбулося комплексне об'єктове тренування з питань цивільного захисту та спеціальне протипожежне тренування співробітників.

 

В умовах воєнного стану навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях стає вкрай важливим і необхідним заходом. Тренування проведено з метою вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівництва та працівників щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій:
- відпрацювання дій при пожежі та формування навичок персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння,
- взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами;

- надання допомоги умовно постраждалому.

В ході навчання співробітники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» удосконалили свої теоретичні знання та отримали необхідні теоретичні навички щодо доцільності дій під час виникнення пожежі.