Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Працівники Товариства ознайомилися з курсом лекцій з надання домедичної допомоги та правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях

 

Інженером цивільного захисту, мобілізаційної роботи та пожежної безпеки ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Ольгою БРУХНО для працівників Товариства було організовано курс лекцій з надання домедичної допомоги.

Присутні ознайомилися з базовими правилами надання долікарської допомоги та отримали професійні роз’яснення від фахівця екстреної медичної допомоги. Особливий акцент було зроблено на ситуаціях, які можуть виникнути під час бойових дій.

 

Також відбулася лекція майстра Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Наталії ВОЙТЕНКО про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях воєнного характеру.

 

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» дуже вдячний за професійні та доступні роз’яснення, які не будуть зайвими навіть у мирний час, а коли країна перебуває у стані війни – це без перебільшення необхідність.