До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Наша найголовніша цінність – життя та здоров’я кожного працівника!

 

28-го квітня ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відзначав Всесвітній день охорони праці.

Історія проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я». Мета проведення цього заходу – підвищення обізнаності серед працівників щодо найкращих практик безпеки на робочих місцях та визначної ролі служби охорони праці у забезпеченні належних умов праці.

Культура охорони праці – це невід’ємне право на безпечні, здорові та комфортні умови праці, які заохочуються керівництвом і цінуються працівниками.

В умовах воєнного стану працівники енергетичного фронту – фундамент енергетичної та економічної стабільності України. Отже, подякуємо всім нашим колегам за професійність, продуктивну працю, стійкість і побажаємо миру, міцного здоров’я та безпечної праці.

 

Перемога буде за нами! Все буде Україна!