До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Шановні споживачі, навмисне спалювання сухостою категорично заборонено!

 

Шановні споживачі, звертаємо Вашу увагу, що навмисне спалювання сухостою категорично заборонено, а в умовах воєнного стану – взагалі прирівнюється до диверсії!

Особливо небезпечно розводити багаття під проводами, поблизу енергетичних об’єктів і ліній електропередачі. Вогонь та висока температура можуть спричинити замикання й аварійне вимкнення лінії.

Також нагадуємо, що в охоронних зонах КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО розпалювати вогонь, палити та залишати недопалки, а також складати легкозаймисті матеріали, розміщати звалища різних горючих відходів.

Межі охоронних зон – земельні ділянки та повітряний простір по обидва боки від крайніх проводів для повітряних ліній напругою: до 1 кВ – 2 м, до 20 кВ – 10 м, 35 кВ – 15 м,

110 кВ – 20 м. По периметру трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв охоронна зона становить 3 м від огорожі або споруди.

Згідно зі змінами, внесеними до Кримінального кодексу України, дії з навмисного спалювання сухостою розцінюються як кримінальний злочин, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану та передбачають покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.