До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Навчально-практичний семінар ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

Оперативно-виїзні бригади по ремонту та обслуговуванню розподільних електричних мереж завжди на передовій позиції, забезпечуючи споживачів надійним та безперебійним електропостачанням у будь-яких умовах.

Швидкість відновлення мереж у разі виникнення технологічних порушень, несприятливих погодних умов і стихійних лих безпосередньо залежить від професіоналізму та оперативності наших хлопців.

 

Отже, з метою перевірки бази теоретичних знань, професійної майстерності та злагодженої роботи оперативного персоналу (оперативно-виїзних бригад і диспетчерів) ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», а також обміну досвідом між працівниками різних структурних підрозділів, на полігоні Жовтоводських РЕМ було проведено навчальний семінар, який наочно продемонстрував высокий практичний рівень підготовки та майстерність всіх учасників.