До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

 

Оформлення Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

 

Шановні споживачі, в разі відсутності у Вас договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (підписаного Паспорту точки розподілу електричної енергії), просимо Вас терміново звернутись до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» задля його оформлення!

Зазначений документ є необхідною умовою для подальшого розподілу електричної енергії згідно з вимогами Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Для оформлення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії Вам необхідно надати до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» наступні документи:

- заповнену Заяву-приєднання;

- заповнену Заяву співвласника квартири чи будинку;

- копію паспорту; 

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копію документа, яким визначено право власності чи користування на квартиру чи будинок (приміщення).

 

Зразки Заяви-Приєднання та Заяви співвласника Ви можете отримати на офіційному сайті Товариства за посиланням:

https://cek.dp.ua/index.php/cpojivaham/pobutovi-spozhyvachi/publichnyi-dohovir.html

Звертаємо Вашу увагу , що на копіях документів у вільному місці має бути проставлено: «Згідно з оригіналом», Ваші П.І.Б. та підпис. Також рекомендуємо власноруч написати мету використання копії Ваших документів: «Для укладання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії».

Враховуючи ситуацію з поширенням вірусу COVID-19 в Україні, піклуючись про Ваше здоров’я та здоров’я наших працівників,  пропонуємо Вам здійснити подання пакету документів за допомогою послуг «Нової пошти», «Укрпошти» або кур’єрського доставлення.

Для перевірки правильності заповнення заяв та повноти наданих документів можливе попереднє подання пакету документів за допомогою електронної пошти Вашого регіону.

Інформацію щодо контактів структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» можна отримати на нашому веб-сайті за посиланням:

http://cek.dp.ua/index.php/kontakty.html

 Більш детальну консультацію Ви можете отримати за телефоном call-центру Товариства 0800300015

 

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на плідну співпрацю!