Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Усунення наслідків негоди в місті Жовті Води

 

У зв’язку з негодою, яка вирувала напередодні в місті Жовті Води, були знеструмлені 33 трансформаторних підстанції, а це близько п’яти з половиною тисяч абонентів, 39 юридичних осіб, школа, лікарня, пологовий будинок та чотири дитячих садка.

Дві оперативно-виїзні бригади працювали над ліквідацією наслідків стихії у посиленому режимі всю ніч, а у день їх змінили чотири бригади. Наші хлопці доклали максимум зусиль, аби якомога швидше відновити електропостачання: вже через півтори години (близько 19:30) були підключені лікарня, пологовий будинок, школа та дитячі садки; о першій годині ночі - ще 18 трансформаторних підстанцій, а невздовзі були оперативно поновлені всі об’єкти (ще 15 трансформаторних підстанцій) та підключені всі споживачі.