Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

6

Вчора 28 квітня 2021 році Україна відзначала Всесвітній День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Всесвітній день охорони праці відзначається щорічно 28 квітня. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності та травматизму на виробництві.

Святкування дня охорони праці вперше відбувалося у 2003 році, але ще в 1989 році американські та канадські робочі відзначали День пам'яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

В ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» 28 квітня 2021 року відбулися збори трудових колективів з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці за участю представників «Первинної профспілкової Організації Незалежної галузевої профспілки енергетиків України ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», «Дніпровського управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області» та «Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління ДЕРЖПРАЦІ України в Дніпропетровській області».

Були обговорені питання «БЕЗПЕКИ І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ», (БЗР) заходи щодо запобігання травматизму на роботу та в побуті, професійних захворювань і летальних випадків та мінімізації професійних ризиків.