До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6

Грамоти енергетикам!

Найкращих енергетиків ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відзначили почесними грамотами та подяками з нагоди професійного свята. За вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність Міністерство енергетики України відзначило 7 працівників нашої компанії.

Ще 14 працівників нашого підприємства отримали відзнаки від міського голови Дніпра та Дніпропетровської обласної ради. Серед них і Владислав Цяпка. Хлопець вже рік працює в нашій компанії інженером служби розподільних мереж. Енергетичну галузь обрав невипадково. У родині Владислава енергетиків багато, тож, і він вирішив продовжити трудову династію.

«Мені дуже подобається справа, якою я займаюся. Планую й надалі розвиватися у цій сфері. Дякую за таку оцінку моїй роботі» - прокоментував свою нагороду Владислав.

Також за високі виробничі показники, професіоналізм, сумлінну та плідну працю в енергетичній галузі, забезпечення надійного енергопостачання споживачам, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня енергетика почесні грамоти та подяки отримали 54 енергетики ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Щиро вітаємо кращих працівників підприємства та усіх енергетиків з професійним святом!

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!