До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6Ремонт будівлі трансформаторної підстанції

Ремонт даху, заміна покрівлі, відновлення цоколя, заміна дверей, фарбування стін – такі роботи виконали підрядники на ТП № 34, що у Жовтих Водах.

«Подібні оновлення ми проводимо щорічно там, де це необхідно. Ремонтно-будівельні роботи допомагають зберігати будівлі трансформаторних підстанцій в належному стані. Адже від цього напряму залежить безперебійна робота електрообладнання, що знаходиться всередині будівлі» - розповів начальник відділу експлуатації будівель і споруд ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Олексій Житарев.

Від справності трансформаторної підстанції № 34 залежить якісне постачання напруги 21 багатоповерховому будинку, 5 магазинам, приватним будинкам, а також зовнішнє освітлення деяких районів міста. Тож, аби наші споживачі не залишалися без напруги, ми вчасно ремонтуємо наші енергооб’єкти.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!