До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6

Заміна кабельної лінії

Бригада ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» замінила кабельну лінію 6 кВ по вулиці Криворізька. Заміну провели через пошкодження кабелю під дорожнім покриттям.

Роботи тривали 4 дні. За цей час наші хлопці знайшли місце пошкодження, дісталися кабелю під землею і замінили його. Роботи були надскладні, адже кабельну лінію довелося протягувати під дорожньою частиною методом горизонтально направленого буріння.

«Складність робіт полягала в тому, що кабельну лінію довелося протягувати під дорожньою частиною. Крім того, ми працювали на ділянці з інтенсивним рухом. Ну, і, звісно, ми працювали з високою напругою» - прокоментував роботу майстер бригади Ігор Кримцов.

Від справності цієї лінії залежить безперебійне постачання напруги побутовим та непобутовим споживачам, що живляться від ЦРП-1, а також

Дорожній клінічній лікарні, районним котельням КП «Теплоенерго», дошкільним та шкільним навчальним закладам. Тож, аби усі ці споживачі не залишалися на довгий час без напруги, наші працівники замінили кабельну лінію на цій точці для перестороги.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!