До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6

Оновлення енергооб'єктів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

Реконструкція ТП 10 - (6)/0,4 кВ із заміною силових трансформаторів. Такі роботи виконали працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на трансформаторних підстанціях 168 у смт Гвардійське та 172 і 178 у смт Черкаське.

Від справності цих об'єктів залежить безперебійне постачання напруги споживачам, що оживляться від цих ТП. Окрім того, подібні оновлення попереджають аварійні відключення.

«Реконструкція із заміною трансформаторів – це один із заходів інвестиційної програми – 2020. Всього у цьому році ми плануємо оновити 25 трансформаторних підстанцій. На це регулятором виділено 14 млн.гривень. Ми робимо все, аби покращувати якість електропостачання для наших споживачів та знижувати ризики аварій у мережі» - розповів Генеральний директор ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Корса.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!