Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

6

Робочі будні працівників ЦЕКу

Робота в спекотні +35, без кондиціонерів та вентиляторів, під палючим сонцем та в спецодязі – такі умови роботи влітку бувають у наших електромонтерів. Разом із ними ми виїхали на обслуговування трансформаторної підстанції і підглянули як вони працюють в умовах спеки.

Завдання електромонтера оперативно-виїзної бригади Дмитра – підготувати робоче місце бригади та допустити її до роботи. Усі дії за технікою безпеки Дмитро має виконувати лише в спецодязі, не зважаючи на температурні показники.

«Ми за будь-якої погоди повинні працювати в касках, в захисних рукавичках, в захисних окулярах, в робі, в спеціальному взутті. Спекотно, так. Але, коли ти любиш роботу, то не звертаєш увагу на погоду», - каже Дмитро.

А завданням електромонтера з розподільчих мереж Артура є технічний огляд трансформаторної підстанції. Чоловік теж не має змоги скинути каску чи спецодяг.

«Коли працюєш на підстанції з трансформаторним маслом, робиш обслуговування трансформатора, і масло потрапляє на робу, то забиває пори. Тоді роба не дихає, стає ще спекотніше. Та й температура самого трансформатора близько 45 градусів. Так, це важко, але до цього звикаєш. Рятуємося прохолодною водою. Наша профспілка забезпечує кожного працівника питною водою. Це дуже добре», - розповідає Артур.

А цього літа нашим хлопцям працювати вдвічі важко – до спеки додався ще й карантин. Та, аби у ваших оселях було світло, ми готові працювати за будь-яких умов і за будь-якої погоди.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!