Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

2

«ЦЕК» проти пандемії!

Центральна енергетична компанія долучилася до світової боротьби із коронавірусом. Окрім дотримання усіх карантинних заходів на робочих місцях та поза ними, кожен ЦЕКовець віддав свою одноденну заробітну плату на допомогу лікарням у боротьбі із COVID-19. Всього зібрали 192 тис. гривень, які направили до п`яти лікарняних установ області. Серед них – КНП «Міська клінічна лікарня №9» ДМР, КП «Вільногірська центральна міська лікарня» ДОР, КП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» ПМР, КНП «Жовтоводська міська лікарня» ЖМР, КНП «Криворізька інфекційна лікарня № 1» КМР. Ці кошти заклади витратили на засоби індивідуального захисту для медпрацівників, що допомагають хворим на коронавірусну хворобу.

Дбає компанія про безпеку своїх працівників також. На це вони разом із профспілковою організацією НПЕУ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виділили 223 тис. гривень. За ці гроші для співробітників компанії закупили 91 літр антисептика, 800 пар бахіл та 700 пар рукавичок, а також захисні маски, окуляри та вологозахисні костюми.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії та безпеки!