Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні споживачі м. Павлоград!

      В ніч з 14 на 15 лютого на території НВО «Павлоградський хімічний завод» виникла аварія в мережі електропостачання. В зв'язку з цим припинено електропостачання селища «18 вересня» на таких вулицях: Кольцева, Заводська, Грібоедова, Лінійна, Чайковська, Спартака, Братська.

      На відновлення електропостачання задіяно всі сили Павлоградсього РЕМ. Додатково задіяно персонал компанії з інших місць.

      Відповідно інвестиційної програми ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в 2019 р. були замінені кабельні лінії електропередач селища «18 вересня». Кабелі проходять через територію заводу НВО «Павлоградський хімічний завод». При цьому, хімзавод, зі свого боку, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній та відновити електропостачання.

     З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції.

Про час відновлення електропостачання буде сповіщено в найближчій час додатково.

Дякуємо вам за розуміння!