Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні споживачі м. Павлоград!

На теперішній час в місті склалася конфліктна ситуація з електрозабезпеченням селища «18 вересня». Надійність кабельних ліній знижена до критичного рівня, існує загроза виходу обладнання з робочого стану. Крім цього, мережі можуть бути відключені від живлення. Виникає логічне питання: «чому?» Пояснюємо! Конфлікт склався між трьома сторонами: АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», НВО «Павлоградський хімічний завод» і ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Усі три підприємства мають власні електричні розподільчі мережі. Частина мереж, яка належить хімзаводу використовується спільно. І таке використання, як послуга має бути оплачена.

До серпня 2019 року відшкодування витрат за утримання мереж спільного використання НВО «Павлоградський хімічний завод» здійснював АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». А з вересня 2019 року АТ «ДТЕК дніпровські електричні мережі» необгрунтовано відмовилося від виконання своїх зобов’язань. При цьому, хімзавод, зі свого боку, не бажаючи сперечатись з історично сформованим платником цієї послуги, використовує ситуацію на свій розсуд. А саме, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній. І селище залишається заживленим від єдиної лінії. Люди можуть залишитись без тепла і світла.

Не маючи законодавчого підґрунтя, наші партнери вирішили, що оплачувати цю послугу повинен ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Особливо на цьому наполягає Павлоградський хімічний завод. Імовірно, має бажання за рахунок меншої Компанії, вирішити свої юридичні та матеріальні проблеми, дискредитуючи ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» перед споживачами.

 

Слід зазначити, що Регулятором діяльності енергетичних підприємств є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Для врегулювання даної ситуації, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звернувся до НКРЕКП, а потім і до суду. В процесі судових засідань, НКРЕКП дало Пояснення з посиланням на відповідні законодавчі акти, де прописано, що «ДТЕК має виконувати свої зобов’язання, визначені договором про спільне використання технологічних електричних мереж (у редакції, що діяла до 31.12.2018), перед основним споживачем ДП «НВО Павлоградський хімічний завод». Укладення договору про спільне використання технологічних електричних мереж між НВО «Павлоградський хімічний завод» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» станом на сьогодні вимогами чинного законодавства НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО».

Судові засідання і досі тривають.

Шановні наші споживачі! ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» буде оперативно повідомляти місцевих жителів, наших користувачів про остаточне рішення суду. На зараз ситуація залишається загрозливою. Але пріоритетна задача нашої Компанії – це освітлення, тепло і комфорт ваших осель. З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції. Ми запевняємо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є цілком клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно вимогам нормативних документів та згідно чинного законодавства.

 

Дякуємо вам за довіру!