Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні споживачі!

Вже настав опалювальний період 2019-2020р. У зв’язку з тим, що кількість споживачів у Дніпропетровській області, яка переходить на автономне електроопалення збільшується з кожним роком, компанією «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконується встановлення інтелектуальних приладів обліку електроенергії у побутових споживачів для підвищення енергоефективності та зменшення втрат розподільних мереж.

Водночас, кожен із вас також хотів би цю статтю витрат скоротити, заощадивши на цьому свої матеріальні ресурси. А це залежить від чіткості роботи енергетичної компанії і вашої точності передачі показників лічильників.


І щоб так сталося, наша компанія активно впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Діє ця програма згідно виданої ліцензії на право впровадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії Постанова НКРЕКП від 27.11.2018 № 1533. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільчої мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання,  а також для споживачів, що підключаються у даний час.

А саме:
- Заміна лічильників електроенергії на прилади обліку з підвищеним класом точності.
- Удосконалення розрахункового і технічного обліку електроенергії, заміна приладів обліку з технічними параметрами, що не відповідають законодавчим та нормативно-технічним вимогам.
- Установка приладів обліку на фасадах приватних домогосподарств.

Отже, у жовтні 2019 р. уже встановлено «інтелектуальних» лічильників за адресами: м.Дніпро, вул. Уральська, 5 (33 од.); вул. Робоча, 152 (145 од.); м. Жовті Води: б.Свободи, 56 (8 од); вул..Заводська, 6 (2 од.); вул..Козацької Слави, 1 (56 од.); вул.Богуна, 42 (3 од.); вул. Гагаріна, 28, (21 од), 30 (29 од.); вул.Грушевського, 76 (64 од.); Шевченка,15 (1 од.); в смт Гвардійське Павлоградських РЕМ: вул.Гагаріна,11 (31 од.), 9 (29 од.); вул.. Лісова, 1 (64 од.); 2 (17 од.).

Проведені заходи забезпечать споживачам: розширені можливості з управління енергоспоживанням та зниженню рівня платежів за спожиту електроенергію; підвищення надійності енергопостачання клієнтам всіх категорій; підвищення рівня задоволення якістю та вартістю електропостачання розподільними електричними мережами.

 

Енергетична безпека -- найважливіша складова захищеності наших громадян, забезпечення стабільної життєдіяльності області та країни в цілому. Наша компанія робить все можливе, щоб уникнути дефіциту енергії та енергоресурсів, що виникають через негативні природні, управлінські та соціально-економічні фактори.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» піклується про ваше життя і безпеку.

Дякуємо вам за довіру!