Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні споживачі!

Вже настав опалювальний період 2019-2020р. У зв’язку з тим, що кількість споживачів у Дніпропетровській області, яка переходить на автономне електроопалення збільшується з кожним роком, компанією «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконується встановлення інтелектуальних приладів обліку електроенергії у побутових споживачів для підвищення енергоефективності та зменшення втрат розподільних мереж.

 

Водночас, кожен із вас також хотів би цю статтю витрат скоротити, заощадивши на цьому свої матеріальні ресурси. А це залежить від чіткості роботи енергетичної компанії і вашої точності передачі показників лічильників.

І щоб так сталося, наша компанія активно впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Діє ця програма згідно виданої ліцензії на право впровадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії Постанова НКРЕКП від 27.11.2018 № 1533. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільчої мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання,  а також для споживачів, що підключаються у даний час.

А саме:
- Заміна лічильників електроенергії на прилади обліку з підвищеним класом точності.
- Удосконалення розрахункового і технічного обліку електроенергії, заміна приладів обліку з технічними параметрами, що не відповідають законодавчим та нормативно-технічним вимогам.
- Установка приладів обліку на фасадах приватних домогосподарств.

Отже, у жовтні 2019 р. уже встановлено «інтелектуальних» лічильників за адресами: м.Дніпро, вул. Уральська, 5 (33 од.); вул. Робоча, 152 (145 од.); м. Жовті Води: б.Свободи, 56 (8 од); вул..Заводська, 6 (2 од.); вул..Козацької Слави, 1 (56 од.); вул.Богуна, 42 (3 од.); вул. Гагаріна, 28, (21 од), 30 (29 од.); вул.Грушевського, 76 (64 од.); Шевченка,15 (1 од.); в смт Гвардійське Павлоградських РЕМ: вул.Гагаріна,11 (31 од.), 9 (29 од.); вул.. Лісова, 1 (64 од.); 2 (17 од.).

Проведені заходи забезпечать споживачам: розширені можливості з управління енергоспоживанням та зниженню рівня платежів за спожиту електроенергію; підвищення надійності енергопостачання клієнтам всіх категорій; підвищення рівня задоволення якістю та вартістю електропостачання розподільними електричними мережами.

 

Енергетична безпека -- найважливіша складова захищеності наших громадян, забезпечення стабільної життєдіяльності області та країни в цілому. Наша компанія робить все можливе, щоб уникнути дефіциту енергії та енергоресурсів, що виникають через негативні природні, управлінські та соціально-економічні фактори.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» піклується про ваше життя і безпеку.

Дякуємо вам за довіру!