Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Перемогу надихало – свят осіннє покривало!

18 жовтня 2019 року в ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»відбувся спортивно-інтелектуальний Чемпіонат козацьких ігор і забав: «ЦЕК - енергія, ЦЕК - сила, ЦЕК - Козаки України!» Цей захід став уже традиційним для компанії. Присвячений він відразу трьом святам: Покрову Пресвятої Богородиці, Дню Козацтва України і Дню захисника України.

Профспілка компанії в особі Олени Анатоліївни Кобзар подбала, щоб ця подія пройшла на природі в мальовничому місці - пансіонаті «Дубрава» в с.Хащове. Участь брали 7 куренів. Це команди від РЕМів, від дирекції та служби транспорту і логістики. Авторитетне журі, яке складалося виключно з паняночок ЦЕКу очолювала Ганна Петрівна Коломійчук. Решта колективу, в основному, був групами підтримки для своїх куренів. Конкурсів було багато: спортивний, пісенний, командна робота і кмітливість, винахідливість і гумор, танці. І всі намагалися проявити себе з кращого боку і продемонструвати згуртованість і показати дух козацького братерства.

А крім цього, в кожній команді був своїй кашовар, який в цей час готував ексклюзивні частування. Обов'язковою частиною цього бенкету повинна бути «своя» каша і, звичайно ж, шашлик! Це був найсмачніший конкурс для всіх, дегустація пройшла на «Ура!». І кожен визначив свого фаворита. Плов і «бусурманка», зливна і похідна, м'ясо на вибір на будь-який смак. І кожен кулінар поспішав всіх пригостити саме своєю стравою.

Справа закінчилася нагородженням цінних призів командам, які зайняли перші три місця. III місце зайняв курінь Павлоградських РЕМ «Батурінській». Він отримав Сертифікат на 50% знижку на одноденну автобусну екскурсію «Парад тюльпанів у Кіровоградському дендропарку». На II місці курінь «Їхали козаки» (служба транспорту та логістики). Йому дістався Сертифікат на 75% знижку на одноденну автобусну екскурсію до Буцького каньйону. І Перше Почесне місце зайняв курінь «Жовтоводці» (Жовтоводські РЕМ) і отримав Сертифікат на 100% знижку на одноденну автобусну екскурсію до «Вілкове і Нульовий кілометр».

Отже, деньок вдався! Саме в такі змагальні моменти, коли всі люди між собою рівні тому що вони брати-співвітчизники видно, як одночасно мужні і ліричні можуть бути наші козаки, на вигляд суворі і брутальні, а в душі романтики, які жадають перемагати в хлопчачих іграх. Нехай такими і залишаються - підтримкою для своїх родин, і захисниками для рідної України!