Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Учбовий семінар у м. Жовті Води

19-20 вересня цього року в м.Жовті Води відбувся традиційний навчальний семінар професійної майстерності оперативно-виїзних бригад та диспетчерів РЕМів. Учасниками стали бригади з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Павлограду, Вільногірська і команда міста проведення заходу. Під час семінару бригади РЕМ демонстрували практичні навички при виконанні деяких видів робіт. Усього учасники продемонстрували свою майстерність на шести етапах. За ходом подій на учбовому семінарі спостерігала поважна комісія у главі якої Директор технічний Федір Семенович Іващук, Заступник голови комісії Директор з охорони праці Володимир Вікторович Староконь, представники Апарату управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Підбиття підсумків результатів двох напружених днів семінару становили: в загальному заліку усіх етапів перемогла команда Криворізьких РЕМ. На другому місті Дніпропетровська команда і третє місце посіла команда з Павлограду. Окремо комісія відзначила відмінну роботу учасників Уварова Ю.А., електромонтера Вільногірських РЕМ, та Власенка С.А., електромонтера Гвардійської дільниці Павлоградських РЕМ. Усі переможці були нагороджені пам’ятними призами та грошовими преміями.

Протягом семінару було багато спілкування і нових знайомств між працівниками компанії, передачі досвіду молодим колегам. Усе проходило в доброзичливій привітній атмосфері. Апарат управління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», а також учасники змагань висловлюють щиру подяку Жовтоводським РЕМ за наданий майданчик і прийом учасників.