До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

На виконання закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також Постанов НКРЕКП від 13.12.2012 №1627 (зі змінами), ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» провело відкрите обговорення  Проекту змін до інвестиційної програми ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2017 рік.

Проект програми був оприлюднений на веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в розділі Про підприємство/Діяльність/Інвестиційна програма, а також опублікований у обласній газеті «Вісті Придніпров`я» від 15.06.2017 №45 (1844).

 

У період з 19.06.2017 до 18.07.2017 включно приймались пропозиції до Проекту. У зазначений період пропозицій та зауважень не надходило.

Результати відкритого обговорення були заслухані на зустрічі з представниками громадськості та органів місцевого самоврядування, яка відбулась 24.07.2017  у м. Дніпрі, за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28.

З боку органів влади та місцевого самоврядування у зустрічі взяли участь представник Управління паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровській облдержадміністрації О.Г. Литвинова і заступник Вільногірського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області І.В. Яцевич.За результатами відкритого обговорення було прийнято рішення схвалити Проект змін до інвестиційної програми ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2017 рік у повному обсязі.