Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

На виконання закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також Постанов НКРЕКП від 13.12.2012 №1627 (зі змінами), ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» провело відкрите обговорення  Проекту змін до інвестиційної програми ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2017 рік.

Проект програми був оприлюднений на веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в розділі Про підприємство/Діяльність/Інвестиційна програма, а також опублікований у обласній газеті «Вісті Придніпров`я» від 15.06.2017 №45 (1844).

 

У період з 19.06.2017 до 18.07.2017 включно приймались пропозиції до Проекту. У зазначений період пропозицій та зауважень не надходило.

Результати відкритого обговорення були заслухані на зустрічі з представниками громадськості та органів місцевого самоврядування, яка відбулась 24.07.2017  у м. Дніпрі, за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28.

З боку органів влади та місцевого самоврядування у зустрічі взяли участь представник Управління паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровській облдержадміністрації О.Г. Литвинова і заступник Вільногірського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області І.В. Яцевич.За результатами відкритого обговорення було прийнято рішення схвалити Проект змін до інвестиційної програми ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2017 рік у повному обсязі.