До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

19944300 1398071843604283 4221672482874631129 o4-5 липня 2017 року Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Вікторович Корса відвідав Луганську область.

Разом з представниками ПАТ «Чернігівобленерго», ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «Вінницяобленерго»  він  передав допомогу для енергетиків–переселенців «Луганського енергетичного обєднання», працівники якого опинилися в надважкій ситуації. До організації допомоги луганчанам активно долучився профспілковий комітет ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» під керівництвом Василя Десятерика.

Завдяки спільній роботі та партнерській підтримці енергетиків Дніпропетровщини, Сумщини, Чернігівщини та Вінничини, були закуплені і доставлені найнеобхідніші продукти харчування, кухонний посуд та приладдя. Також діти з малозабезпечених сімей отримали можливість оздоровитися в літніх таборах відпочинку.

У супроводі директора з питань забезпечення бізнесу ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Юрія Курсакова гості побували  в прифронтовій зоні, пгт Станиця Луганська. Начальник Станично-Луганського району електричних мереж Ігор Шахно показав колегам з мирних регіонів України вулиці, електричні мережі та будівлю РЕМ, які найбільш постраждали від обстрілів. На жаль, працівникам "ЛЕО" приходиться працювати на лінії розмежування в умовах бойових дій.Маємо  надію, що гуманітарна та фінансова допомога, яку збирали всі гуртом, стане луганчанам у великій пригоді, а ситуація навколо  ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» найближчим часом поліпшиться.

Колектив «ЛЕО» висловив велику подяку керівникам і головам профспілкових організацій партнерських енергокомпаній за підтримку й дружню допомогу.