До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

29 травня 2017 року енергетики ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» запросили школярів на інтерактивну екскурсію.  До Жовтоводських  розподільних електромереж завітали учні 2-Б класу НВК «Дивосвіт» на чолі з вчителем Надією Миколаївною Павленко.

Зустрів дітей начальник Жовтоводських РЕМ Валерій Михайлович Клепіков. На початку екскурсії діти в ігровій формі дізнались, що таке електрична енергія. Із великим завзяттям вони відгадували загадки, дізнавались про користь електричного струму в повсякденному житті та його небезпеку.

Основна частина екскурсії пройшла на навчально-тренувальному полігоні Жовтоводських РЕМ під керівництвом провідного інженера електротехнічної лабораторії Юрія Володимировича Зінов`єва.

 Для демонстрації роботи на повітряних лініях приїхала оперативно-виїзна бригада. Електромонтер піднявся до повітряної лінії за допомогою автовишки, щоб показати дітям, як перевіряється наявність чи відсутність в мережі електричного струму. Особливе  захоплення у школярів викликали підйом автовишки та дії електромонтера, який піднімався на опору за допомогою лазів.

Також школярі дізналися про внутрішнє устаткування трансформаторної підстанції, її складові, ознайомилися із застережними  плакатами та знаками електробезпеки.  Діти уважно слухали про застосування особистих засобів захисту під час роботи, а також небезпеку, що загрожує людям  при невиконанні правил роботи  з електроустановками. Особливу увагу провідний інженер Жовтоводських РЕМ звернув на те, що близько підходити та гратися поблизу діючих електроустановок та повітряних ліній небезпечно.

А потім діти відвідали лабораторію, де проходять випробування захисних засобів для роботи в електроустановках. Ю.В. Зінов`єв та інженер О.М. Кудіна розповіли та наглядно продемонстрували школярам випробування діелектричної рукавички. Слід зазначити, що екскурсія для школярів молодших класів до Жовтоводських РЕМ проводилась вперше. Раніше на подібні заходи запрошувались лише учні коледжу. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку співробітники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводили ознайомчі лекції на тему: «Безпечне користування електричною енергією» у навчальних закладах.

Проведення інтерактивної екскурсії виявилось дуже цікавим та корисним. Подібні заходи навчають дітей ставитися до електричної енергії з обережністю, до свого життя та здоров’я – з відповідальністю, а також наглядно демонструють деякі сторони складної та відповідальної професії енергетика. Оскільки малечі захід дуже сподобався, співробітники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» будуть і надалі проводити уроки електробезпеки та екскурси в професію для наших діточок.