До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

З 21 по 23 вересня 2016 р., на навчально-тренувальному полігоні Жовтоводських РЕМ відбулися професійні змагання оперативного персоналу ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія», в яких взяли участь кращі виїзні бригади та диспетчерські групи. Оцінити якість проведення робіт з реконструкції повітряних ліній електромереж, яка повинна бути виконана за будь-яких обставин, у короткий термін, незважаючи на погодні умови та інші фактори, мали можливість судді професійного конкурсу.

Цей захід проводиться сьомий рік поспіль з метою підвищення кваліфікації персоналу з експлуатації розподільних мереж, обміну передовим досвідом, пошуку резервів, а також профілактики виробничого травматизму. Представники кожного з структурних підрозділів «ЦЕК» не тільки обмінюються досвідом, набувають нових професійних знань та вмінь, а й демонструють їх рівень  компетентній суддівській бригаді. Судді оцінюють рівень теоретичних та практичних знань, а також командної взаємодії.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь представники Дніпропетровських, Жовтоводських, Криворізьких, Інгулецьких, Запорізьких, Павлоградських, Гвардійських, Вольногірських та Апостолівських РЕМ компанії. У складі кожної команди: диспетчер, електромонтер та водій-електромонтер. За умовами організаторів, їм  необхідно було подолати дев`ять етапів змагань.

На першому етапі перевіряли комплектацію оперативно-виїзних бригад. Судді проводили огляд автомобілів, спецодягу, наявність документації, комплектацію засобами малої механізації та захисту, спецінструментом. Додаткові бали надавались за нетипове спорядження та власні винаходи, пристрої та інструменти, які ефективно використовуються в повсякденній роботі.

Навчання з охорони праці та технічної експлуатації з перевіркою знань – чи не найважливіша складова професійного конкурсу, адже міцна теоретична основа – запорука кваліфікованих практичних дій. Всі учасники показали високий рівень теоретичної підготовки. Повні і грамотні відповіді на  екзаменаційні питання у білетах показали високий рівень фахових знань. Найдосвідченішим на цьому етапі показав себе представник Криворізьких РЕМ, електромонтер Л.М. Печенівський

Безумовно, найнебезпечніший етап - зняття потерпілого з опори. При настанні екстремальної ситуації, необхідно діяти чітко та швидко, щоб звільнити умовного потерпілого (в умовах полігону - манекен) від дії електричного струму та надати йому долікарську допомогу. Практичні заняття допомагають персоналу відпрацювати дії в екстремальній ситуації та набути необхідних навичок, щоб не розгубитися у разі настання подібних обставин, адже йдеться про життя та здоров`я людей.

Завданнями інших етапів стали вимірювання опору ізоляції силового трансформатора на КТП-6/0,4; заміна ізолятора на ВЛ-6кВ зі спільною підвіскою ПЛ-0,4 кВ; заміна розрядника на ТП-6/0,4 кВ з вимірюванням опору заземлювального контуру і питомого опору грунту; перемикання ПБЗ силового трансформатора на КТП-6/0,4 кВ; заміна відгалуження до вводу в приватний будинок; заміна в/в запобіжника на КТП-6/0,4 кВ. Це роботи, які енергетикам доводиться виконувати щодня. Дуже важливим є те, що досвідчені співробітникимають нагоду ділитися  досвідом з молоддю в умовах навчально-тренувальних занять.

Спостерігаючи за перебігом змагань, майже до кінця другого дня неможливо було визначити переможця, адже впритул одна до одної йшли дві команди. Боротьба за першість була запеклою. У фіналі перемогу у представників Кривого Рогу вибороли Жовтоводські РЕМ. Вони продемонстрували справжній професіоналізм, командну роботу та волю до перемоги.

Тож,у фіналі призові місця розподілилися наступним чином:

Першість виборола команда Жовтоводських РЕМ у складі: диспетчер С.І. Козубенко, єлектромонтер ОВБ І.І. Мотрой та водій-електромонтер ОВБ В.П. Гуцало. Керівники команди на змаганнях - начальник РЕМ В.М. Клепіков та головний інженер О.В. Буртовий.

Друге місце посіли Криворізьки РЕМ. У складі команди – диспетчер Є.С. Брижук, єлектромонтер Л.М. Печенівський та водій-електромонтер А.В. Кульшенко.  Керівник команди - головний інженер С.І. Кондрашов.

Свою першу велику перемогу святкувала і команда із Запоріжжя під керівництвом начальника РЕМ Д.С. Кондрашина, яка посіла почесне третє місце. Вітаємо  бригаду у складі:  диспетчер А.І. Яструб,  майстер  Ю.Ю. Лукачина та водій-електромонтер І.А. Калоша!

На урочистому закритті змагань учасників щиро вітали Генеральний директор – Голова правління ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» М.В. Корса, директор технічний Ф.С. Іващук, директор з охорони праці В.В. Староконь.

Генеральний директор компанії відзначив відмінну підготовку і організацію проведення змагань, невпинне зростання рівня професійної майстерності оперативного персоналу компанії. Він нагородив переможців та призерів кубками та почесними грамотами. Неабияким стимулом стали й цінні призи від профспілкового комітету ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія», які вручив його голова В.М. Десятерик: за І місце - мікрохвильову піч, за ІІ місце -  кавоварку, за ІІІ місце – електрочайник. Слід також відзначити, що працівники, які показали кращі результати, окрім загальнокомандної нагороди, отримають персональні премії.Підготовка персоналу до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій – справа вкрай важлива. Проведення навчально-тренувальних змагань на полігоні підвищує професійний та технічний рівень працівників з експлуатації електричних мереж, мотивує до більш якісного та безпечного виконання робіт, запобігає травматизму на виробництві. А ще подібні заходи дозволяють вигравати в чесній конкурентній боротьбі, демонструючи високий професіоналізм, дисципліну та відмінні моральні якості.