До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

DSC 123426 травня 2017 року у місті Вільногірську, на базі Вільногірських РЕМ відбувся семінар-практикум для електромонтерів-кабельщиків кабельних ліній 0,4-6 кВ.

В його рамках відбулись практичні навчання електромонтерів з ремонту та монтажу кабельних ліній, в яких взяли участь працівники структурних підрозділів ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

З боку керівництва ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у семінарі взяли участь Директор технічний Федір Іващук, заступник директора технічного Микола Дрозд, начальник оперативно-диспетчерської служби Євген Люлька, начальник служби розподільних мереж Микола Григурко, провідний інженер служби охорони праці Микола Костюков.Начальник Вільногірських РЕМ Олександр Яровий розповів про програму заходу, яка включала в себе практичні навчання, огляд обладнання, що експлуатується, а також цікаву екскурсію в рамках культурно-дозвільної частини.

Відповідальний керівник робіт, головний інженер Вільногірських РЕМ Андрій Мондрієвський перед початком робіт провів інструктаж з охорони праці для всіх учасників.

Завданням практичної частини було встановлення двох муфт (кінцевої та з`єднувальноїної) на кабельні лінії 6 кВ. Роботу з встановлення кінцевої муфти в траншеї поруч з ТП-15А виконували за нарядом троє працівників Вільногірських РЕМ, які мають великий досвід прокладки та ремонту кабельних ліній: майстер Олександр Горовий, електромонтер ремонту РЕМ Олексій Азгужинов та електромонтер оперативно-виїзної бригади  Вадим Гавриш.

Для виконання робіт з встановлення з`єднувальної муфти на кабельній лінії 6 кВ ТП-13 - ТП-15А у м. Вільногірськ було допущено фахівців Жовтоводських РЕМ – електромонтерів з монтажу та ремонту КЛ Володимира Матвія та Леоніда Хабенка.

При підготовці робочого місця із зняттям напруги були проведені необхідні організаційні та технічні заходи, що перешкоджають подачі напруги на місце роботи внаслідок помилкового чи самовільного включення комутаційних апаратів.

А далі почалось найцікавіше – безпосереднє виконання робіт, за перебігом яких пильно спостерігало  керівництво і всі учасники семінару-практикуму. Після їх завершення також було організовано огляд обладнання, що експлуатується  на РП-2 (розподільний пункт) та ТП-16 (трансформаторна підстанція) Вільногірських РЕМ.

Обговорення результатів семінару було жвавим. Люди, які щодня виконують важку, а іноді й небезпечну для життя та здоров’я роботу, повинні чітко розуміти, що і у якій послідовності треба робити, а також суворо дотримуватися норм техніки безпеки. Енергетики робили свої зауваження колегам, ділилися власним досвідом, вносили пропозиції керівництву.

А наостанок учасники семінару отримали нагоду відвідати  з екскурсією завод «Вільногірське скло», який є лідером за загальними обсягами виробництва склотари в Україні. Сьогодні це єдине на території країн СНД підприємство, яке виробляє харчову склотару чотирьох кольорів - зеленого, оливкового, коричневого і прозорого. Щомісяця - близько 30 млн пляшок та банок, тобто близько 1 млн на добу, або близько 360 млн на рік! Цій компанії вдалося зайняти лідируючу позицію на ринку у своєму сегменті завдяки створенню і розвитку сучасного високотехнологічного виробництва, а також стратегії довгострокового співробітництва з партнерами. Нещодавно на підприємстві було введено в експлуатацію сучасну автоматизовану лінію з виробництва прозорої склотари. Огляд цієї лінії та екскурсію на «гаряче» виробництво для працівників  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» було організовано за сприяння заступника головного енергетика ТОВ «Вільногірське скло» Максима Cолдательченкова.

Залишається зазначити, що, на думку Генерального директора – Голови Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Миколи Корси, проведення навчальних семінарів для персоналу розподільних мереж є дуже важливим, адже вони мають за мету підвищення фахової майстерності співробітників, обмін професійним досвідом, а також зміцнення партнерських стосунків між структурними підрозділами підприємства.